enuk

Вініри

Вініри ціна Київ | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Що Ви знаєте про вініри?

Що це гарно, чи що зірки обирають посмішку, прикрашену вінірами? А чи знаєте Ви, що створення вініра – це надтонка робота як стоматолога, так і зубного техніка, котрий беспосередньо виготовляє вінір?

Бачення загальної картини – це як малюнок художника. Лікар підбирає форму, колір, тон під чоловіка чи жінку, під бізнесмена чи артиста, політика чи стюардесу. В кожному образі є речі, які зуби мають підткреслити та доповнити, і ніяк не йти всупереч емоційному стилю власника!

В природі немає нічого ідентичного – двох однакових дерев, сніжинок. Навіть дві половини обличчя не в усьому подібні – саме на цьому і базується наша практика .

Вініри ціна Київ | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Будьте впевнені, що в кінці лікування Ви отримаєте бажаний результат, так як спочатку будуть приміряні тимчасові реставрації  котрі стануть прототипом постійних! Цифрове моделювання посмішки дасть можливість узгодити всі етапи та побажання.

Процес підготовки зубів для встановлення вінірів в Києві, а також їх виготовлення, контролюється за допомогою мікроскопа, що дає можливість обійтись без обточки зубів у більшості випадків. Саме тому ми обираємо ультратонкі вініри та не пошкоджуємо структури під емаллю зуба!

Вініри фото до та після:

Вініри ціна Київ | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб

Виготовлення реставрацій з кераміки дало супер перевагу в порівнянні з усіма іншими типами коронок – адгезивна фіксація. Це склеювання структур кераміки та зубної емалі на хімічному рівні, на зразок фотополімерних пломб, тобто, зуб та вінір фактично стають одним цілим.

Ми маємо досвід встановлення вінірів як для 1 зуба, так і всіх зубів, що іноді необхідно не тільки для класного вигляду, а й для правильного розподілу жування. Відкол зуба, неестетичний вигляд передніх зубів чи навіть проблеми з висотою прикусу – ми маємо рішення на всі випадки життя! Технік виготовить вінір з потрібною світлопровідністю, текстурою та формою саме під Вашу посмішку та жувальну систему.

Вініри ціна Київ | Фото 4 - Стоматологія Доброзуб

Отже, рекомендуємо обрати лікаря, який зможе підібрати конструкцію, виконати мікропідготовку зуба та провести адгезивну фіксацію; та зубного техніка, що переведе цифровий проект в естетичну та функціонально довершену роботу.

Вініри ціна Київ | Фото 5 - Стоматологія Доброзуб

Вініри – що ж це таке

Вініри є кращим засобом для отримання сліпучої голлівудської посмішки, ними користується багато представників світського життя. Однак, багато хто помилково сприймає вініри чимось хорошим за замовчуванням. Але якісні зубні вініри – це не тільки інноваційний прорив в стоматології, але й ювелірна, складна робота великої кількості майстрів, стоматологів та техніків, що виготовляють вініри на зуби.

Вініри – засіб для естетичної реставрації зубів, що представляє собою тонкі керамічні пластини (іноді з композитних матеріалів або порцеляну), що кріпляться на зовнішню поверхню зубів. Такий спосіб допомагає з кращої сторони показати красу посмішки та виправити естетичні недоліки зубного ряду. Пластинки виконують функції вирівнювання зубів і коригування їх кольору, іноді навіть без необхідності тривалого носіння брекетів або використання коронок.

У чому ж головна відмінність вінірів?

І вініри, і коронки створені для того, щоб забезпечити гарний естетичний вигляд зубів та приховати деякі їх недоліки. Однак, у таких способів естетичної реставрації є свої відмінності.

Коронки охоплюють набагато більше тканин, що оточують зуб, а ось вініри встановлюються тільки на передню частину зубів. Через це з’являється ще одна відмінність: під коронки зуб потрібно спилювати по колу, знімаючи всю емаль, а для вінірів – це робота в межах передньої частини емалі зуба, не доходячи до дентину. Перед установкою коронок лікар повинен обточити зуб так, щоб з’явилось місце для встановлення конструкції. Перед установкою вінірів цього вдається уникнути, обточуючи зуб лише на товщину, необхідну для перекриття кольору та зміни форми (зазвичай, це 0,3 мм).

Ще однією важливою відмінністю вінірів від звичайних коронок є адгезивна фіксація – хімічне скріплення структур кераміки та зубної емалі, коли вінір і зуб стають одним цілим на хімічному рівні. Такий спосіб дозволяє уникнути використання цементу в фіксації даних пластинок, як це роблять при установці коронок. Кераміка тримається за рахунок сполучного клею, який проникає в сам вінір та емаль зуба, роблячи їх одним цілим.

Варто звернути увагу, що ні коронки, ні вініри не зможуть вирішити всі проблеми з зубами або виправити викривлену форму зубної дуги – вони лише допомагають приховати більшість дефекти та вади кольору, форми зубів.

Вініри теж бувають різні?

Відповідь на це питання однозначна – звичайно, бувають! Зуби людини – індивідуальна особливість кожного, тому потрібен особливий підхід при їх корекції чи лікуванні. Вініри можна встановлювати і на один зуб, і на кілька, і на всю лінію зубного ряду. У нашій клініці можливо виконати якісне встановлення вінірів одного зуба або всіх зубів, згідно з будь-якими Вашими побажаннями: хоч в естетичних цілях, хоч в лікувальних, наприклад, для виправлення жувальної функціі.

Класифікації вінірів теж бувають різні: основними вважаються розподіл за методами установки, матеріалом і товщиною.

Вініри: прямі або непрямі?

За тривалістю та способом встановлення вініри для зубів діляться на прямі і непрямі вініри.

Прямі вініри:

  • створюються стоматологом безпосередньо у ротовій порожнині;
  • виготовлені з композиту, оскільки для створення керамічних вінірів необхідна висока температура;
  • встановлюються за один прийом.

Непрямі вініри:

  • створюються кваліфікованим техніком в лабораторії;
  • розробляються мінімум двома фахівцями для ідеальної інтеграції з зубами конкретного пацієнта;
  • можуть бути виготовлені з кераміки, порцеляну або з композитних матеріалів;
  • встановлюються стоматологом за кілька прийомів, так як вимагають попереднього виготовлення.

Як прямі, так і непрямі вініри добре виконують свої функції. Однак, непрямі зубні вініри поєднують в собі більше витраченого часу і зусиль майстрів, тонку роботу, спрямовану на індивідуальність. Завдяки цьому такі пластини будуть надійніше та якісніше служити пацієнтам. Наша клініка Доброзуб використовує непрямі вініри, виготовлені кращими майстрами-техніками Києва, які створюють неймовірно якісні та натуральні конструкції.

Чи важлива товщина вінірів?

За товщиною вініри діляться на наступні категорії:

  • прості (товщиною від 1 мм до1,5 мм);
  • тонкі (0.3-1 мм);
  • ультратонкі (до 0,3 мм).

Наша стоматологічна клініка Доброзуб використовує ультратонкі і тонкі вініри, виготовлені за передовими технологіями. А міцність матеріалу та точність виробничого обладнання дає величезний плюс в надійності та тривалості експлуатації.

Уже на перших етапах виготовляється макет майбутньої посмішки і визначається товщина, на яку потрібно зняти емаль. Сама підготовка відбувається з використанням мікроскопа – для контролю кожного руху та міліметра.

Зубний технік-професіонал займається створенням найтонших вінірів для зубів за допомогою мікроскопа, що дозволяє обходитися без додаткового обточування зубів і не пошкодити емаль. Наступним етапом займається головний технік, який розфарбовує вінір спеціальною методикою, яка створює ефект глибини і натуральності, наче в справжнього зуба.

Керамічні та композитні вініри

Керамічні вініри – це тонкі пластини на зуби, виготовлені з кераміки. Такі пластини виготовляють під впливом високих температур або спеціальних фрезерувальних апаратів. Бувають тільки непрямими.

Керамічні вініри мають безліч плюсів: висока міцність і якісне полірування, естетичний зовнішній вигляд, тривалий термін експлуатації. Ці вініри можна використовувати по всій зоні посмішки, виправляючи незначні недоліки, такі як колір і кривизна зубів.

Композитні вініри – це пластини з композитних матеріалів, що використовуються для того, щоб скоригувати один або два зуба. Встановити такі вініри можна за один прийом, обробляючи не весь зуб, а тільки ділянку, яка вимагає корекції кольору чи форми.

У стоматологічній клініці Доброзуб використовуються тільки якісні вініри, яких Ви не зустрінете в мережевих клініках або бюджетних роботах. Використання таких реставрацій, саме з кераміки, має багато переваг перед іншими типами вінірів: тривалий термін корисної експлуатації, збереження кольору, глянцевий блиск та властивості, подібні до характеристик емалі. Будьте впевнені, виготовивши вініри у нас, Ви не натрапите на іншу людину з такими ж зубами, осклільки кожна наша робота – індивідуальна.

Вініри і люмініри

Люмініри – особливий вид вінірів, що виготовляється в США. Такі вініри неймовірно тонкі, а виготовити їх можна тільки володіючи спеціальним патентом та при наявності необхідного обладнання. Такий варіант дуже швидко встановлюється, але має багато недоліків, таких як – невисока міцність, універсальна форма.

Наш зубний технік в своїх роботах використовує унікальні сучасні технології і дбайливу ювелірну працю для створення власних вінірів, які використовуються в нашій стоматологічній клініці. Технік працює над їх виготовленням з урахуванням індивідуальних особливостей – форми обличчя, губ, очей, міміки, та, навіть, характеру людини.

Для наших вінірів використовуються найкращі матеріали, які існують на сьогоднішній день. Вони ультратонкі, а термін їх експлуатації набагато довший, ніж у люмінірів. Використовується технологія IPS e Max (в спеціальних фрезерувальних верстатах), щоб по комп’ютерній моделі зубів пацієнта випиляти точну форму з блоку.

Показання та протипоказання для установки вінірів

Іноді без вінірів неможливо обійтися, а людина може навіть не здогадуватись про це. Деяким же, навпаки, протипоказано використання вінірів на своїх зубах.

Якщо мрієте про блискучу посмішку, Вам буде корисно ЦЕ знати!

Показання:

  • жовтий наліт на зубах (пожовклий дентин, який просвічується через емаль, часто буває у курців);
  • відколи або тріщини на поверхні зубів;
  • потемніла або плямиста емаль;
  • невелика кривизна зубів;
  • перекручена форма зубів;
  • проміжки та щілини між зубами;
  • високий рівень стертості зубів.

Протипоказання:

  • молочні зуби (вініри не встановлюють маленьким дітям);
  • наявність бруксизму без додаткового лікування (хвороба скреготіння зубами);
  • заняття контактними видами спорту або будь-яким спортом з високою ймовірністю пошкодити зуби (лакросс, хокей, бокс).

Процес встановлення вінірів

Наша клініка є прогресивною і використовує найякісніші непрямі вініри з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, та найсучасніший спосіб їх встановлення – цифровий.

Такий спосіб установки передбачає виконання наступних етапів:

  • Створення 3D-моделі ротової порожнини: лікар-стоматолог, завдяки спеціальним приладам, створює цифрову копію щелепи пацієнта для відображення детальних анатомічних особливостей зубів, і відправляє результат на обробку.
  • Фотометрія: процес фотосесії, який дозволяє краще зрозуміти анатомічні характеристики пацієнта – особливості губ, зубів та щелеп, щоб використовувати цю інформацію при виготовленні вінірів.
  • Створення моделі майбутньої посмішки: технік-фахівець створює точний віртуальний образ посмішки пацієнта за допомогою спеціальних інноваційних програм і дотримуючись правил золотого перетину, щоб зробити вініри більш привабливими для людського ока. Пацієнт може сам вносити корективи і висловлювати побажання з приводу кольору або форми зубів, і звичайно ж отримати рекомендації від лікаря.
  • Створення тимчасових вінірів: стоматолог в клініці фіксує на зубах пацієнта аналог постійних вінірів, виготовлених техніком, завдяки чому можна чіткіше зрозуміти, які корективи потрібно внести.
  • Створення постійних вінірів: технік виготовляє вініри за обраним ескізом, а стоматолог фіксує накладки адгезивним матеріалом, що захищає емаль зубів і допомагає в боротьбі з карієсом.

Плюси вінірів перед іншими видами естетичної реставрації зубів

Установка вінірів має величезну користь та безліч позитивних моментів, в порівнянні з фотополімерними реставраціями. Наша стоматологічна клініка дозволить Вам в цьому переконатися, так як ми завжди намагаємося бути кращими в тому, чим займаємося.

Переваги вінірів наступні:

  • вініри захищають зуби від кислоти або цукру, майже не накопичують наліт і не дряпаються;
  • можуть довго служити (до 20 років), якщо вибрати якісний матеріал та досвідченого техніка, що гарантує наша стоматологічна клініка Доброзуб, і дотримуватися простих правил користування вінірами.
  • можна чистити так само, як і звичайні зуби – зубною щіткою та пастою;
  • вініри досить швидко і просто встановлюються, а також обов’язково підійдуть саме для Вашої посмішки, завдяки особливим технологіям виготовлення;
  • вініри нашого майстра-техніка виглядають красиво і натурально, мають природний колір і зроблять Вашу посмішку унікальною.

Ціни

Вініри
від 23800 ₴

До вартості включено: стерильний набір, анестезія, всі огляди, виготовлення і матеріали, використання мікроскопа.

Відповідь на питання часу виготовлення вінірів треба розділяти на кілька можливих варіантів.
Сам процес – цифрове моделювання посмішки, зміна форми зубів, демонстрація пацієнту – все це займає кілька годин. Далі проводиться друк макета – 1-1.5 години. Перенесення в порожнину рота, так само близько години, узгодження. Підготовка зубів під вініри, близько 30 хвилин 1 зуб (так як цей етап має на увазі використання мікроскопа, для точного контролю і зменшення можливих негативних наслідків). Зняття цифрових відбитків – 5 хвилин підготовка і 2 хвилини сам процес. Виготовлення та встановлення тимчасових реставрацій – 30 хвилин. Фрезерування, корекція, нанесення мікроструктур і розфарбування, 6-12 годин. Примірка і фіксація – 2 години.
Всі ці етапи можна провести за пару днів, але на практиці – не завжди пацієнт може відвідувати клініку кожен день, і зубний технік має завантаження на тиждень вперед, тому термінові замовлення виготовляються тільки на прохання доктора-стоматолога. Звичайний термін, за який роблять (встановлюють) вініри – 1-2 тижні.
У разі необхідності зміни висоти прикусу, проблем з суглобом при жуванні, наявних виражених ортодонтичних проблем (форми кістки, розташування зубів, біль і дискомфорт при жуванні в суглобі) час реабілітації збільшується.

Установка вінірів можлива на будь-яку кількість зубів. Поставити вініри можна на 1 зуб, 4 зуба або на всі зуби. Все залежить від показань, давайте розберемося.
Вініри показані при незначних змінах нахилів зубів і їх форми (в разі потреби зміни лише кольору – існує відбілювання зубів). Якщо ми маємо один або кілька проблемних зубів, які видно при усмішці, то установка вінірів на ці зуби може виправити проблему. Часто можна комбінувати відбілювання зубів і установку вінірів, щоб комплексно поліпшити картину.
У разі проблем з суглобом, біль при жуванні або зменшення висоти прикусу, можлива корекція за допомогою вінірів і керамічних накладок на зуби. У такому протоколі зазвичай застосовується 24-28 керамічних реставрацій.

Щоб відповісти на питання, чи вирівнювати зуби перед установкою вінірів, потрібно розібратися в особливостях процесу.
Вінір має товщину 0.2-1 мм і для того щоб його встановити потрібно зняти шар емалі потрібного об’єму. У разі, якщо зуб розвернутий або випирає, відповідно і змінюється необхідна товщина препарування тканин. Якщо зуб не дістає до прикусу або завалений всередину, то можливо зовсім не доведеться знімати тканини для установки керамічної реставрації. А от у випадку виступаючих вперед зубів, доводиться агресивніше знімати тканини, часом навіть треба видалити нерв. В ході випробувань доведено, що фіксація керамічних реставрацій до емалі зуба набагато міцніше, ніж до підлягаючому дентину, це є ще одним мінусом сильного обточування зубів. Зміна нахилів і сильні розвороти передніх зубів також свідчать про проблеми з прикусом жувальних зубів. Якщо не усунути функціональну проблему і не вирівнювати зуби перед винирами, то ми ризикуємо постійними сколами вінірів на передніх зубах.
Саме з цих причин наша стоматологія не рекомендує установку вінірів при значних розворотах і проблем з прикусом, без попереднього вирівнювання зубів. Для того щоб точно оцінити всі ризики, ми використовуємо високоточний сканер, з можливістю перегляду жувальної ефективності, а також перевіряємо структуру скронево-нижньощелепного суглоба на знімку. Рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, який може точно скласти оптимальний план лікування.

Зростання скелета людини триває до 18-19 років, до цього моменту змінюється форма обличчя, кісток, також змінюється позиція зубів. Період до 20 років добре використовувати для виправлення проблем з прикусом, а раннє виявлення неправильного росту зубів мудрості в подальшому може допомогти обійтися без брекетів! А ось такі процедури, як імплантація зубів і ставити вініри, не бажані до 18 років (закінчення росту скелета). До 18 років можна встановити тимчасові вініри, які допоможуть виправити естетичні проблеми. А в разі незадовільного кольору зубів – оптимальним буде безпечне відбілювання.

Установка вініра на 1 зуб включає в себе зняття декількох відбитків, цифрову побудову нової форми зубів, примірку декількох комплектів тимчасових реставрацій, виготовлення і фіксацію постійного вініра. Всі ці процеси робляться в команді стоматолога-техніка і пацієнта. Вініри відрізняються як фізичними властивостями, матеріалами, якістю і способами обробки, так і техніком, який виготовляє індивідуально кожен вироб. Розфарбування, нанесення мікроструктур, а також спільне бачення картини, впливає на фінішний результат і відрізняє рівні світлі накладки від натуральних творів мистецтва, які виглядають гармонійно в порожнині рота. Все це впливає на вартість винира на 1 зуб. Важко переоцінити ту роботу, яку доводиться робити переробляючи чиїсь неправильно виготовлені вініри. Радимо зважити всі за і проти перед тим, як вирішити де проводити дану процедуру. З нашим прайсом ви можете ознайомитись у відповідному розділі “ціни” або на консультації у лікаря-стоматолога.

Голосів: 4, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com