Кісткова пластика

Кісткова пластика
від 500 €

До вартості включено: стерильний набір, анестезія, накладення швів + сам шовний матеріал, зняття швів і огляд.

Рекомендуємо подивитися відео по темі “Кісткова пластика”

Кісткова пластика | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Кісткова пластика фото до та після

Принцип імплантації Доброзуб – це функціонування імпланту на протязі всого життя, ось чому ми відновлюємо кісткову тканину в ділянках атрофії перед імплантацією.

Ми проводимо всі типи відновлення кісткової тканини: від синус-ліфтингу до нарощування тканин в висоту та ширину. Це дає змогу правильно провести процедуру установки імплантанту, щоб він слугував довго та впевнено!

Кожна процедура кісткової пластики, проведена у стінах нашої клініки – це індивідуальний підхід з точки зору біології ділянки, та вибір самих атравматичних методик.

Навіть такі складні маніпуляції, як відновлення висоти кісткової тканини, можуть бути виконані з використанням мікрохірургічного підходу, що значною мірою покращує результат та супроводжується мінімальним дискомфортом протягом післяопераційного періоду.

Кісткова пластика | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Кісткова пластика

Кістковозамінні матеріали швейцарського виробництва дають впевненість в кожній ситуації, а мікрохірургічні маніпуляції змінюють бачення пацієнтом самої хірургічної процедури.

Правильно встановлений імплант має бути оточений кістковою тканиною на 2 мм з кожної сторони – це дає змогу організму захистити його від перенавантаження та гарантує функціонування на протязі всього життя. Ми працюємо за методикою Zero Bone Loss Concept, тому завжди обираємо тільки передбачуваний варіант лікування.

Кісткова пластика | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Кісткова пластика

Абсолютно будь-яку процедуру ми можемо провести або під місцевим знеболенням, або уві сні під седацією (не плутати з наркозом), що цілком безпечно, мінімізує хвилювання пацієнта та полегшує післяопераційний період.

Голосів: 3, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com