enuk

Видалення зубного каменю і нальоту

Комплексна гігієна ротової порожнини
від 2900 ₴
включає ультразвукову чистку, Air-flow, полірування, індивідуальні рекомендації по догляду

Структура зуба влаштована таким чином, що при вживанні твердої їжі та ідеальному прикусі, зуб може самоочищатись. Проте, не всі поверхні здатні до цього, і оскільки ми більше не вживаємо такої кількості твердої їжі, як звірі, зуби вкриваються нальотом, котрий проходить декілька стадій до каменю.

Наліт або ж зубна бляшка – це суміш бактерій та залишків їжі. В присутності мінеральних складових нашої слини, бляшка перетворюється на зубний камінь. Зубний наліт є наче маленьким містечком зі своїм устроєм, котре при функціонуванні утворює значну кількість кислоти, що призводить до зміни рівня Ph ротової порожнини та швидкого утворення карієсу.

Професійна гігієна порожнини рота направлена на зняття твердих зубних відкладень за допомогою ультразвуку, та м’яких – за допомогою апарату Air-Flow.

Саме від якості та конструкційних особливостей цих двох апаратів залежить ефективність проведеної процедури, та чи буде пошкоджено емаль зуба.

Наша клініка використовує ультразвуковий апарат Satelec Newtron P5 – від лідерів ультразвукового обладнання. Цей апарат здатен автоматично регулювати частоту коливань за рахунок зворотного зв’язку від насадки, тобто дає стільки сили коливання, скільки потрібно в даний момент.

Air-Flow апарат Kavo Prophyflex 4 від німецького виробника дозволяє використовувати різні типи порошків: від кальцієвого Prophypearls до гліцину, котрий має дуже дрібну та ніжну структуру, та розчиняється у воді. Під’ясеневий комплект Perio Kit дає можливість заполірувати поверхню кореня та зменшити подальшу акумуляцію нальоту.

Після зняття м’яких та твердих відкладень обов’язково потрібно персонально підібрати інструменти для якісного догляду за ротовою порожниною – зубну щітку, іригатор, йоржики та пасту. Також важливо побачити місця, де знаходиться основний наліт, та приділити їм більше уваги. Все це дасть змогу зменшити кількість візитів до стоматолога.

Голосів: 3, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com