ПРО КЛІНІКУ

Бурбига Iван Олександрович

Добридень! Мене звати Іван Бурбига, і я головний лікар стоматологічної клініки ДОБРОЗУБ. Лікарі, асистенти, адміністратори – всі ми більше, ніж просто клініка, адже ми дружня команда професіоналів, об’єднаних любов’ю до здорових зубів, блискучих посмішок і доброї праці.

Ми впевнені, що в Україні прийшов час нової стоматології – без забобонів, страхів і браку. Щороку ми проходимо десятки курсів і разом беремо участь у міжнародних конференціях задля того, щоб гарантувати пацієнтам клініки ДОБРОЗУБ стоматологічні послуги світового рівня. До речі, в роботі ми використовуємо надсучасне обладнання та найкращі матеріали, нагороджені премією Dental Advisor.

Лікування без болю, передові технології, стерильність на кожному етапі, гарантія якості та наше ставлення до пацієнта як до доброго друга – все це робить ДОБРОЗУБ справді унікальною та, можливо, найкомфортнішою стоматологічною клінікою України.

Наші принципи

БЕЗБОЛІСНО
Стоматологія перестає бути страшною! Передові технології, ультразвук, можливість лікування уві сні у поєднанні з майстерністю лікарів ДОБРОЗУБ здатні кардинально змінити ваше уявлення про стоматологію та назавжди позбавити дентофобії.

ЯКІСНО
5 років гарантії на усі медичні послуги! Наші лікарі постійно підвищують кваліфікацію. А надсучасне обладнання та просунуті матеріали клініки ДОБРОЗУБ обираються згідно світових трендів і рейтингів. Тому ми впевнені в якості наших послуг на всі 32 зуби.

ПЕРСОНАЛЬНО
Паціент для нас головний герой! Тому кожна наша зустріч планується індивідуально. Навіть якщо ви можете відвідати клініку тільки у вихідні або пізно ввечорі, ми все одно працюємо та раді зробити ваші зуби здоровішими!

Найчастіші запитання

Ми працюємо тільки з найкращими матеріалами та на самому новітньому обладнанні, тому даємо гарантію 5 років на усі головні послуги, будь то імплантація, встановлення керамічих вінірів або лікування каналів.

Ми використовуємо тільки найкращі системи імплантантів: Straumann і Osstem, чиї досвід, якість і модельний ряд визнані стоматологами в усьому світі. Під час консультації лікар клініки ДОБРОЗУБ підбирає імплантант, який якнайкраще відповідає окремому клінічному випадку. Ми навіть маємо імплантанти, рекомендовані при цукровому діабеті.

Встановлення імплантанта, як і всі інші процедури в нашій клініці, безболісне та комфортне для пацієнта. А у випадку непереборного страху перед процедурою, пацієнт може провести її у комфортному сні. Більше того, під час операції ми виготовляємо та фіксуємо тимчасову коронку, щоб після сну ви побачили нову посмішку.

З моменту встановлення перших в історії імплантантів пройшло більше 60-ти років, і насьогодні кожен аспект імплантації досконально вивчений. Тому можна з упевненістю сказати, що імплантант має інтегруватись після кожної імплантації. А в клініці ДОБРОЗУБ можна встановити ще й імплантанти, які приживаються всього за 30 діб.

Перешкоджати встановленню імплантанта може недостатній об’єм кістки. В цьому та інших випадках (менше 1,5 мм кістки зі сторін від встановленого імплантанта, естетичні роботи по усуненню дефектів) ми проводимо кісткову пластику та пластику ясен. Процедури проходять з використанням кісткових матеріалів і обладнання швейцарських виробників Geistlich, Straumann, Bien Air та під контролем мікроскопа, що дозволяє уникнути великих набряків і пришвидшити загоєння операційної ділянки.

Відбілювання проходить в кабінеті лікаря-стоматолога та зазвичай займає 1–2 сеанси. Щоб якісно відбілити зуби за 1 сеанс, необхідно застосовувати хімічні реакції та професійні лампи для пришвидшення процедури. Це дещо впливає на структуру зуба та призводить до підвищення чутливості, але має короткотривалий ефект. ДОБРОЗУБ працює за методикою, коли пацієнт може самостійно контролювати процедуру в кабінеті лікаря та продовжує виконувати певні рекомендації вдома. Це забезпечує довготривалий ефект, стійкість структури зуба та навіть зміцнення емалі за рахунок використання компонентів для ремінералізації.

Перед встановленням вінірів ми проводимо діагностику зубної системи та виготовляємо цифровий макет посмішки. Приміряючи його до порожнини рота, ми бачимо, які зуби потрібно препарувати, а які можливо покрити вінірами навіть без обробки. Під час препарування ми використовуємо системи оптичного збільшення, що дає можливість контролювати препарування на мікрорівні та виготовляти надтонкі вініри.

У 90% випадків те, що інші стоматологи називають кістою, в клініці ДОБРОЗУБ виявляється запаленням навколо зубного кореня, визване діяльністю мікроорганізмів в запаленому каналі. Наш лікар-ендодонтист (з досвідом більше 17000 вилікуваних каналів) використовує надсучасний дентальний мікроскоп, що гарантує максимальну чистоту кореневої системи каналів.

За відсутності таких захорювань, як пародонтит чи хронічне запалення ясен (гінгівіт), професійну гігієну достатньо проходити 2 рази на рік. У ДОБРОЗУБ пацієнти можуть комфортно та якісно зробити чищення, зняти над’ясеневі та під’ясеневі назубні відкладення, а також отримати добрі рекомендації для самостійної гігієни та догляду за проблемними ділянками.

Ми видаляємо зламані інструменти, штифти та інші сторонні предмети із зубів під мікроскопом і за допомогою спеціального ультразвукового обладнання. Більше того, лікарі ДОБРОЗУБ не тільки збережуть ваші зуби, а ще й відновлять їх до ідеальної форми.

 

2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com