Синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг
15 000 грн.
Синус-ліфтинг 2-3 зуба
25 000 грн.
Синус-ліфтинг закритий
9 000 грн.
Синус-ліфтинг | Фото 1 - Стоматология Доброзуб
Синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг в стоматології

Після видалення зуба в бокових ділянках верхньої щелепи запускається процес атрофії зі сторони гайморової пазухи. Це пов’язано з відсутністю тиску з боку ротової порожнини, так як зуб більше не жує, та наявним тиском повітря – з іншої сторони.

Синус-ліфтинг або субантральна аугментація – процедура, яка направлена на відновлення кісткової тканини в ділянці верхньощелепної пазухи. Синус-ліфтинг – одна із самих розповсюджених операцій кісткової пластики у стоматології, та є безліч факторів, котрі впливають на її успіх та на якість сформованої кістки.

Синус-ліфтинг | Фото 2 - Стоматология Доброзуб
Синус-ліфтинг

Концепція нашої клініки – це формування мікродоступу за допомогою ультразвукового апарату Piezotome, та багаторазове збільшення з використанням операційного мікроскопу. Це дозволяє залишити непошкодженою кісткову тканину та збільшити кількість наявних судин, котрі пришвидшать загоєння. Також застосування ультразвуку дає можливість не пошкодити судини в кістковій стінці та на мембрані Шнайдера (так називається оболонка, на котрій ми і проводимо процедуру синус-ліфтинг).

Другою важливою складовою успішності є якість сформованої кістки, адже вона має бути живою! Інтеграція (приживлення) встановленого імпланту залежить від якості кісткової тканини. Використання методик та матеріалів, що дають впевненість в кожній операції – це основа, на якій базується вся операція та період загоєння.

Синус-ліфтинг | Фото 3 - Стоматология Доброзуб
Синус-ліфтинг

Процедуру синус-ліфтинг ми можемо провести під місцевим знеболенням або уві сні під седацією (не плутати з наркозом), що цілком безпечно і повністю виключає хвилювання пацієнта, полегшує післяопераційний період.

1 голосов, оценка: 5,00 из 5


2019-2023 All rights reserved © Dobrozub.com