Синус-ліфтинг | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Відновлення об’єму кісткової тканини значно спрощує процес встановлення імплантату. Тільки живої кістки потрібного обсягу імплантат функціонуватиме довго.

Синус-ліфтинг у стоматології

Після видалення зуба, в бічних ділянках верхньої щелепи запускається процес атрофії в зоні гайморової пазухи. Це пов’язано з відсутністю тиску в ротовій порожнині з одного боку (оскільки зуб більше не жує) і наявним тиском повітря – з іншого боку.

Синус-ліфтинг або субантральна аугментація – процедура, спрямована на відновлення кісткової тканини в ділянці верхньощелепної пазухи. Синус-ліфтинг – одна з найпоширеніших операцій кісткової пластики в стоматології, і є безліч факторів, які впливають на її успіх та на якість відновленої кістки.

Синус-лифтінг | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Відновлення кістки в ділянці 3-х відсутніх зубів. Результат через 6 місяців є достатній обсяг для встановлення будь-якого типу імплантату.

Концепція нашої клініки – це формування мікродоступу за допомогою ультразвукового апарату Piezotome, та контроль через збільшення операційного мікроскопа. Це дозволяє залишити кісткову тканину повністю неушкодженою та збільшити кількість наявних судин, які прискорять загоєння.

Також застосування ультразвуку дає можливість залишити непошкодженими судини, які є в кістковій стінці і на мембрані Шнайдера (так називається оболонка, на якій ми проводимо процедуру синус-ліфтинг).

Другою важливою складовою успішного синус-ліфтингу є якість кісткової тканини, адже вона має не просто бути присутньою – а саме бути живою! Інтеграція (приживлення) встановленого імпланту залежить від цього фактора. Використання перевірених методик та матеріалів дає впевненість у кожній операції – це база, на якій будується вся операція та період загоєння.

Синус-ліфтинг | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Відновлення 15 мм кісткової тканини області, де спочатку було близько 1,5 мм власної кістки. Якісна кісткова тканина допомогла приживленню імплантату.

Процедуру синус-ліфтингу ми можемо провести під місцевим знеболенням або уві сні під седацією (не плутати з наркозом), що абсолютно безпечно та повністю усуває переживання пацієнта, полегшує післяопераційний період.

Синус-ліфтинг ціна в Києві

Синус-ліфтинг
від 627 € до 860 €
Голосів: 2, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com