enuk

Одномоментна імплантація:
у чому особливість процедури?

Запишіться на консультацію та отримайте персональний план лікування.

Зламали зуб, а попереду важлива зустріч? Або, можливо, зуб зламався давно, а ви боїтеся довгого лікування, численних операцій та складного приживлення імплантату? Тоді хочемо Вас порадувати — за допомогою одномоментної імплантації можна видалити зруйновані зуби та встановити імплант із тимчасовою коронкою всього лише за годину! Ніяких комплексів та дефектів мови на час приживлення імплантату, а отже — максимальний комфорт.

Ми — дипломовані спеціалісти в галузі одномоментної імплантації та застосовуємо кращі світові технології. Доводять нашу експертність пацієнти з усього світу, а також проведення курсів для українських та міжнародних лікарів. Окрім того, ми беремося за найскладніші випадки та виконуємо процедуру навіть при дефіциті кісткової тканини! Гарантуємо вам безболісність загоєння, відсутність набряку та чудовий естетичний результат.

У чому переваги експрес-імплантації?

Швидкість

Одномоментна імплантація відбувається відразу після видалення зуба, а вся процедура триває від 40 хвилин до 2 годин. Вам більше не треба декілька місяців чекати загоєння лунки видаленого зуба й щодня стикатися із дискомфортом у догляді та естетичному вигляді ваших зубів. Відразу після видалення зуба ми замістимо його імплантатом, котрий буде точно таким, як ваш втрачений зуб.

Точність

Ми використовуємо в роботі цифрові технології та 3-д шаблони, завдяки чому виключаємо випадки  неточної  установки імплантатів. Це важливо, адже 90 відсотків проблем з імплантатами пов’язані з цим фактором. Ще одна особливість нашої клініки у тому, що шаблон власноруч моделює лікар, який буде проводити операцію, а не зубний технік.  Це гарантує точність та безпечність процедури.

Мінімальна кількість відвідувань

Одномоментна імплантація поєднує в одному етапі всі хірургічні процедури, як-от  видалення зуба, збереження кісткової тканини і ясен та встановлення тимчасової коронки. Процедура не передбачає жодних анестезій, розрізів та швів, а наступним етапом лікування вже буде заміна коронки на постійну.

Міцність та Естетика

Імпланти, які ми використовуємо — це титаново-цирконієвий сплав — найміцніший серед своїх аналогів. Надійними є і тимчасові зуби — вони дозволяють вам сміливо жувати тверду їжу без проблем та страху, що із ними щось трапиться. Новий зуб буде змодельованим саме для вас, адже ми використовуємо цифрове моделювання усмішки в кожній роботі.

У вас не буде набряку після операції

Ми забезпечимо вам легкий післяопераційний період, адже використовуємо в процедурі мікрохірургічний підхід. Це означає, що ми не відшаровуємо ясна при установці імплантатів, а проводимо всі процедури через хірургічний навігаційний шаблон.

Ми відновимо все за один візит

Вам не треба робити декілька операцій, навантажувати організм та стресувати від багатьох хірургічних втручань, адже ми видаляємо зуб та встановлюємо імплант за один візит.

Важливим плюсом є  те, що починаючи від першого етапу видалення та імплантації і закінчуючи  заміною тимчасової коронки на постійну, ми не розрізаємо тканини та не накладаємо жодного шва.

Ви не відчуєте болю

Під час встановлення імплантів ви не відчуєте болю, адже процедура відбувається під анестезією або уві сні (під седацією). Після процедури ви можете відчувати легкий дискомфорт, однак він зникне після прийому знеболювальних. Вже через 1-3 дні вам не потрібні будуть жодні препарати.

Порівнюючи звичайне видалення зубів та одномоментну імплантацію за нашим протоколом пацієнти відзначають відсутність больових відчуттів. І це легко пояснити: після видалення зуба ми відразу заповнюємо всі проміжки кістковою тканиною та встановлюємо тимчасову коронку. Це дозволяє підтримувати м’які та тверді тканини та запобігти зміні їхнього контуру — тим самим зменшити болісні відчуття після процедури.

Як проходить одномоментна імплантація?

Комплексне обстеження

На цьому етапі ми збираємо інформацію про загальний стан вашого здоров’я, хронічні захворювання, аналізуємо стан вашої ротової порожнини, вивчаємо анатомічні особливості щелепно-лицьового апарату.

Для цього проводимо фотодіагностику, комп’ютерну томографію (КТ) та знімаємо цифрові відбитки.

Видалення зубів та встановлення тимчасової коронки.

Перед операцією ми використовуємо цифрове моделювання — технологію, завдяки якій створюємо проект-макет вашої майбутньої усмішки. Спочатку в спеціальній програмі ми видаляємо ваш зуб, встановлюємо імплант та друкуємо 3D шаблон. Це дає змогу зменшити час операції та уникнути ризиків неточної установки імплантату.

Після цього ми проводимо атравматичне видалення зуба за допомогою ультразвуку та розділення зуба на декілька частин. Потім, відповідно до роздрукованого на 3D-принтері хірургічного шаблону, ми встановлюємо імплантат в правильну біологічну позицію.

У проекті ми враховуємо не просто анатомічні особливості зубу, який буде видалятись, а і можливі зміни прикусу, як-от нахил та стертість сусідніх зубів. Таке планування є комплексним та допомагає прорахувати всі можливі варіанти лікування заздалегідь.
Водночас ми виготовляємо тимчасову коронку, яка підтримуватиме ваші тверді та м’які тканини після процедури. Вона дозволяє відразу відновити естетичний вигляд та функціональність ваших зубів. Такий тимчасовий зуб виконуватиме всі важливі функції, тому ви зможете їсти, говорити та усміхатися, як і раніше відразу після операції.

Виготовлення та встановлення постійної коронки.

Після цього ми передаємо інформацію про ваші зуби зубному техніку. Він виготовляє керамічні реставрації та цирконієві коронки за допомогою цифрового моделювання та фрезерування, яку створює точну та надміцну структуру майбутнього зуба.

Потім зубний технік займається художньою частиною — фарбує елементи вглиб, комбінує різні види фарб, відтворює прозорість ваших зубів та імітує їхні глибокі структури. При цьому спеціаліст не додає жодного шару кераміки, а увесь процес йде всередині самої коронки — це гарантує її захист від сколювання.
Через 3 місяці ми заміняємо тимчасову коронку на постійну без жодного розрізу та накладення швів. Цього часу вистачає для приживлення імплантатів та успішної остеоінтеграції.

Виготовлення та встановлення постійної коронки.

Після цього ми передаємо інформацію про ваші зуби зубному техніку. Він виготовляє керамічні реставрації та цирконієві коронки за допомогою цифрового моделювання та фрезерування, яку створює точну та надміцну структуру майбутнього зуба.

Потім зубний технік займається художньою частиною — фарбує елементи вглиб, комбінує різні види фарб, відтворює прозорість ваших зубів та імітує їхні глибокі структури. При цьому спеціаліст не додає жодного шару кераміки, а увесь процес йде всередині самої коронки — це гарантує її захист від сколювання.
Через 3 місяці ми заміняємо тимчасову коронку на постійну без жодного розрізу та накладення швів. Цього часу вистачає для приживлення імплантатів та успішної остеоінтеграції.

Чи є протипоказання та обмеження?

Ще одна особливість одномоментної імплантації в наших руках — майже повна відсутність протипоказань. Ми проводимо процедуру навіть за відсутності кісткової тканини, і допомагають у цьому володіння нашими лікарями цими методиками :

 • Immediate Dentoalveolar Restoration (IDR) — техніка, яка дозволяє відновити відсутню кістку за допомогою кісткового трансплантата. Її ми проводимо одночасно із видаленням зуба, установкою імплантату та тимчасової коронки.
 • Socket Shield Technique (SST) — мікрохірургічна техніка, яка дозволяє зберегти всю кістку після видалення зуба завдяки збереженню цементу кореня видаленого зуба. Цю процедуру виконуємо лише, якщо корінь зуба не інфікований.

Перелом фронтального зуба, поряд з яким раніше було встановлено імплантат. Одна з найскладніших задач для імплантації, так як харчування таких ділянок від кісткової тканини зменшено.

Установка імплантата за методикою Socket Shield . Єдина методика, котра гарантує стабільність м’яких тканини між 2-ма імплантатами. На фото видно залишений фрагмент кореня, котрий утримує кісткову тканину від неминучої втрати об’єму при загоєнні.

Виготовлено тимчасову реставрацію з біологічною формою для підтримкою ясеневого профілю та фіксовано під час операції.

Цілісна структура “кістка-імплантат-коронка”. Загоєння покращується через підтримку м’яких та твердих тканини коронкою та аугментацію кісткової тканини і ясен.

Результат через 5 днів після операції. Спостерігається повна біологічна інтеграція тимчасової конструкції. Міжзубні сосочки та край ясен стабілізовано на естетично важливому рівні.

Як довго прослужать такі зубні імплантати?

Ми підберемо Вам імплантат, який імітує втрачений корінь зуба та слугуватиме вам усе життя. При гарному догляді його термін служби необмежений.

Проблеми з імплантатами можуть виникати через неналежну гігієну, тому після процедури дуже важливий особистий догляд. Ще одна причина — неякісне встановлення імплантатів. Однак ми доклали великих зусиль, щоби виключити такі ситуації та розробили принципи «Доброзуб регенерація», яких щодня дотримуємося у роботі. Кожній роботі з одномоментної імплантації ми приділяємо значну увагу, так як це наша профільна ніша і візитна картка нашої клініки.

Нижче ви можете ознайомитись із стабільністю тканини та результатом роботи, котру було проведено в 2016 році

Перелом зуба з втратою кісткової пластини. Надскладна ситуація для естетичної зони.

Вигляд через 5 днів після імплантації з відновленням кістки та пересадкою ясен.

Стан тканин через 5 місяців. Етап заміни коронки на постійну.

Стан тканини через 3 роки після імплантації.

Ідеальний стан відновленої кісткової тканини через 3 роки після імплантації.

Через 5 років після імплантації проведено відновлення висоти та форми зубів за допомогою керамічних вінірів. Стан ясен в ділянці імплантації відмінний та стабільний.

Наша експертність

Ми не лише лікуємо, а ще й допомагаємо лікувати іншим! Наш головний лікар – Іван Бурбига проводить курси для стоматологів по складних маніпуляціях – імплантації, кістковій пластиці та пластиці ясна і є вузьким спеціалістом в сфері одномоментної імплантації та мікрохіріргії .

Ми публікуємося в міжнародних стоматологічних спільнотах та ділимося своєю практикою та кейсами зі стоматологами з усього світу. Наші лікарі постійно розвиваються, підвищують свою кваліфікацію, щоб створювати зуби, які не відрізнити від природних.

Обладнання, що допомагає створювати усмішки

 • знімає відбиток та створює цифрову модель щелепи;
 • мінімізує погрішності установки імпланту;
 • дозволяє відтворити автентичну форму зуба  навіть після його втрати.
equipment
 • мінімізує розрізи;
 • допомагає накладати найтонші шви;
 • зменшує набряк;
 • скорочує час лікування;
 • зменшує вірогідність ускладнень.

За версією відзнаки Dental Advisor ми використовуємо кращі матеріали – ті, які мають доведену ефективність та визнані лідерами в стоматологічному світі.

Наше важливе правило – не співпрацювати з медичними представниками, які можуть надавати знижки на неякісні імплантати, кісткові матеріали або компоненти виготовлення коронок.

Лікуємо з добром

Для всієї нашої команди лікувати Ваші зуби та створювати нові усмішки – не тільки наша робота, а й справа всього життя.
Тому будьте впевнені – ви отримаєте найкраще.

Doctor Burbyga I.

Бурбига Іван Олександрович
Головний лікар, стоматолог-хірург, імплантолог, стоматолог-ортопед

Бурбига Єлизавета Валеріївна
Стоматолог-хірург, пародонтолог

Допомагаемо пацієнтам з усього світу

Doctor Burbyga I.

Колегам-стоматологам

Зіркам

Політикам

Нам довіряють усі, хто дбає про своє здоров’я та цінує естетичний вигляд своєї усмішки.

Відгуки пацієнтів

Для розв’язання проблем та задоволення запиту пацієнта ми застосовуємо одномоментну імплантацію в комплексі з іншими методиками. Наприклад, у цьому кейсі ми проводили класичну імплантацію та одномоментну імплантацію одночасно з видаленням зуба, кістковою пластикою та пластикою м’яких тканин, а також перелікуванням каналів, встановленням вінірів та накладок Crystal для повернення висоти прикусу та форми зубів.

У результаті ми створили зуби автентичної форми та довжини, повернули пацієнту природну візуалізацію країв зубів  та отримали здорову посмішку. Гарантуємо чудовий результат і Вам!

Інші роботи наших майстрів та відгуки наших пацієнтів можна побачити на нашому Ютуб-каналі, або в розділі сайту «Наші роботи».

Контакти

Київ, вул. Жилянська, 75

Пн-Сб — 09:00-21:00

 • Бізнес-центр «Євразія», вхід з фасаду.
 • 12 хвилин від метро «Вокзальна».
 • 12 хвилин від метро «Університет».
 • Біля нас є зручні паркомісця та гарна транспортна розвʼязка.

2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com