ruuk

Одномоментна імплантація

Імплантація зубів Straumann Roxolid SLA
17 500 грн.
Імплантація зубів Straumann Roxolid SLActive
21 000 грн.
Імплантація зубів Osstem
9 500 грн.
Імплантація зубів Osstem Active
12 000 грн.

Рекомендуємо подивитися відео по темі “Одномоментна імплантація – коли робити та чи варто взагалі?”

Одномоментна імплантація (експрес) | Зуби за годину фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Одномоментна імплантація в стоматології

З розвитком світу, зміною темпу життя, ми зіткнулися з тим, що фактично кожна людина має обмежену кількість часу, якого часто не вистачає на догляд за власним здоров’ям. Добре, що разом з цим відбувся й стрибок у розвитку стоматології. Ера цифрових технологій позитивно вплинула на планування лікування, скорочення кількості та тяжкості операційних заходів, а також на значне скорочення термінів лікування.

Зуби за годину – це вже не фантастика, а цілком досяжна мета. У нашій клініці ми використовуємо новітні напрацювання в області одномоментної імплантації та виготовлення вінірів, це дає можливість відразу при видаленні зуба встановити імплантат і поставити на нього коронку. Це новий крок до підвищення рівня комфорту для пацієнта та надійності процедури.

Одномоментна імплантація (експрес) | Зуби за годину фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Експрес імплантація та її можливості

Експрес імплантація дає можливість провести всі хірургічні маніпуляції за один візит, а заповнення лунки спеціальним матеріалом зменшує больові відчуття в кілька разів, навіть у порівнянні з простим видаленням зуба. При такому підході, форма ясен залишається на тому ж рівні, а майбутня коронка стане ідеальною копією власного зуба. Оскільки відразу після видалення ми підтримуємо м’які тканини та ясна, і не лишаємо кістку один на один з перебудовою (що веде до зменшення її об’єму мінімум на 30%).

Планування операції в спеціальній програмі для створення хірургічних шаблонів гарантує неможливий до цього часу рівень передбачуваності одномоментної імплантації та високі показники приживлюваності. У проекті враховується не тільки зуб, який буде видалятись, а й зміна прикусу, що дуже важливо при плануванні відновлення висоти стертих зубів або встановленні вінірів.

Проект нової посмішки дає можливість жодного дня не ходити без зубів.

Процес виготовлення керамічних реставрацій та цирконієвих коронок проходить через комп’ютер зубного техніка, передається на фрезерувальний верстат, де з цільного фрагмента високоміцної структури створюється потрібна форма. Потім коронка потрапляє до зубного техніка, який займається художньою частиною – фарбуванням елементу вглиб.

Комбінуючи різні види фарб, технік створює такі ефекти, як прозорість, імітація глибоких структур зуба, при цьому не додаючи жодного шару кераміки (процес йде всередині самої коронки чи вініра), що гарантує захист від зколювання.

Одномоментна імплантація – весь процес може зайняти близько 40 хвилин, тому використовується навіть у випадках, коли зуб, наприклад, зламався за декілька годин до вильоту літака або перед важливими заходоми.

Проводячи процедуру імплантації зубів в клініці «Доброзуб», Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів. Ми не тільки регулярно беремо участь в навчальних курсах від світових зірок стоматології, але й самі викладаємо для українських фахівців.

2 голосов, оценка: 5,00 из 5


2019-2021 All rights reserved © Dobrozub.com