Лікування каналів зубів

Лікування каналів зуба фото:

Лечение каналов зуба Киев | Фото 1 - Стоматология Доброзуб

Лікування каналів зубів – не найсильніший бік стоматології 1990-2000-х років. Значна кількість ускладнень, поява запалень навколо верхівок коріння та недопломбування каналів. Причин було багато – неякісні матеріали, недостатньо знань та досвіду, відсутність збільшення тощо.

Лечение каналов зуба Киев | Фото 2 - Стоматология Доброзуб

Наша клініка основну ендодонтичну (лікування каналів) практику проводить на перелікуванні зубів, які раніше були неякісно запломбовані, і кожен зуб, у якому довелося видаляти нерв – пломбуємо раз і назавжди, герметично закриваючи кожен кореневий канал.

Лечение каналов зуба Киев | Фото 3 - Стоматология Доброзуб

Мікроскоп у стоматології підняв на новий рівень планку у лікуванні кореневих каналів. Вдалося знайти рішення, здавалося б, неможливих завдань: закриття перфорацій (отворів, що сформувалися при обробці каналу), загоєння процесів навколо верхівок коренів зубів, які часто називають кістою, об’ємом понад сантиметр.

Лечение каналов зуба Киев | Фото 4 - Стоматология Доброзуб

Основним завданням якісного пломбування є повне очищення системи кореневих каналів і герметичне пломбування. Звучить просто? Уявіть собі канал товщиною 1/10 міліметра, повернутий на 45 градусів. Для нас навіть такі складні випадки – звична справа!

Лечение каналов зуба Киев | Фото 5 - Стоматология Доброзуб

Ми знаходимо найнезначніші повороти та відгалуження каналів, у яких зберігаються залишки мікроорганізмів, та обробляємо їх за допомогою надсучасних приладів та матеріалів.

Лечение каналов зуба Киев | Фото 6 - Стоматология Доброзуб

Наш арсенал – це:

  • мікроскоп, який дає збільшення у десятки разів;
  • ендодонтичний мультифункціональний апарат Endopilot, який не має аналогів у світі;

Досвід наших лікарів, які знають, як дістати залишки інструментів після інших лікарів або виконати лікувальні завдання практично будь-якої складності.

Лечение каналов зуба Киев | Фото 7 - Стоматология Доброзуб

Лікування каналів можливе уві сні під седацією. Для пацієнта це комфорт, а для стоматолога – безпека маніпуляції та контроль усіх важливих показників лікарем-анестезіологом.

Ціна лікування зубів під мікроскопом в Києві

У вартість включено: всі візити, стерильний набір, анестезію, заміну лікарських препаратів, обробку та пломбування каналів, кофердам, використання мікроскопа.

Лікування карієсу
від 100 € до 150 €
Лікування каналів
від 180 € до 380 €
Видалення чужорідного тіла з каналу
уточнюйте
Голосів: 9, оцінка: 4,33 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com