Пластика ясен
від 250 €

До вартості включено: стерильний набір, анестезія, накладення швів + сам шовний матеріал, зняття швів і огляд.

Пластика ясен | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Пластика ясен за допомогою 2-х методик – пересаджування вільного трансплантата і розгорнутий клапоть на живильній ніжці.

Пластика ясен в стоматології

Ясна – це важлива складова, як для естетики, так і для функціонування зубів та імплантів. Зміна рельєфу ясен через втрату підлеглої кістки чи через запалення навколо зубів, часто призводить до формування рецесій, так званих “чорних трикутників”. Це проміжки, які з’являються після зменшення об’єму між’ясеневих сосочків. Якщо це відбувається в передньому відділі, особливо верхньої щелепи, то часто лікарі закривають проміжки коронками, а це ще більше погіршує ситуацію.

Щодо зубів та імплантів – вони мають бути оточені кератинизованими, нерухомими яснами, котрі дадуть змогу правильно доглядати за порожниною рота та не будуть викликати дискомфорт.

Також важливим фактором є те, що навколо імпланту має бути принаймні 3 мм слизової в товщину, в іншому випадку, наш організм зруйнує кісткову тканину для того, щоб все-таки отримати свої 3 міліметри так званої “біологічної ширини”.

Пластика ясен | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Результат через 3 місяці. Оптимальний об’єм тканин для майбутньої коронки – запорука стабільності кістки навколо імплантатів.

Пластика ясен – процедура, котра проводиться для потовщення або зміни біотипу ясен.

В кожному окремому випадку використовуються різні трансплантати чи замінники для поліпшення стану ясен.

Тільки отримавши гарний та стабільний контур ясен, ми можемо бути впевнені в довговічності функціонування зубів та імплантантів без запалення чи дискомфорту для пацієнта.

Всі процедури, пов’язані з яснами, ми виконуємо згідно з мікрохірургічним підходом, тим самим зменшуючи післяопераційний дискомфорт та пришвидшуючи загоєння.

Пластику ясен ми можемо провести або під місцевим знеболенням, або уві сні під седацією (не плутати з наркозом), що цілком безпечно і повністю виключає хвилювання пацієнта, полегшує післяопераційний період.

Голосів: 3, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com