enuk

Імплантаційна система All-on-4:
чому мені варто її обрати?

Запишіться на консультацію та отримайте персональний план лікування.

Що таке All-on-4?

All-on-4 — процедура, яка надасть можливість знову відчувати радість від звичайного жування яблука пацієнтам з відсутніми зубами, а для тих, кому потрібно видаляти зуби – це можливість уникнути всіх незручностей від відсутності зубів. Вам більше не потрібно після їжі промивати протези та складати їх у стакан перед сном. Завдяки цій процедурі Ви отримаєте повноцінні зуби та повернете молодість Вашій усмішці!

 

All-on-4 або «все на чотирьох» — це метод відновлення зубів, який застосовують у найскладніших випадках: при частковій або повній втраті зубів (адентії), недостатньому об’єму кісткової тканини, при важких формах пародонтиту. Після видалення зубів ми встановлюємо пацієнту імплант та тимчасові зуби, які згодом змінюємо на постійні.

Особливість імплантації All-on-4 у тому, що вона дозволяє замінити втрачені зуби верхньої або нижньої щелепи за допомогою всього 4-х імплантатів, які стають опорним механізмом для встановлення нового набору зубів. Перші два імпланти ми закріплюємо у передньому відділі і ще по одному — в бокових, під кутом 30º. Такий підхід дозволяє уникнути складних анатомічних ділянок.

Під час процедури All-on-4 ми використовуємо цифровий протокол моделювання, хірургічний шаблон та найміцніші  імплантати —  усе це допоможе Вам отримати бажану усмішку всього за кілька днів.

Чому мені підійде процедура All-on-4?

Швидкість

Ви зможете повернутися до повноцінного життя в найкоротші терміни, адже весь процес — від операції до фіксації зубів займає від одного дня до одного тижня. Сама операція зі встановлення імплантів триває лише декілька годин, а виготовлення тимчасових зубів за допомогою сучасних методик займає від кількох годин до 2–3 днів.

Міцність

Навіть тимчасові протези дозволяють Вам сміливо жувати тверду їжу без проблем та страху, що із ними щось трапиться. Імплантати, які ми використовуємо — це титаново-цирконієвий сплав, який має найкращу біосумісність та міцність серед імплантатів. Маємо відмінну статистику і в приживленні штучних коренів — успішна остеоінтеграція відбувається в 99% випадків.

Точність

Ми заздалегідь плануємо хірургічні шаблони, до яких прив’язуємо імпланти. Коли починаємо операцію, то відразу орієнтуємося на зуби, які будуть у кінцевому результаті. Саме тому шанс виникнення гігієнічних та естетичних проблем — мінімальний. У цьому перевага процедури над класичним підходом, де після операції зубний технік не має можливості змоделювати зуби відповідно до індивідуальних анатомічних особливостей пацієнта. Через це пацієнт може пів року користуватися криво виготовленими зубами, а можливість переробити їх з’являється лише через 3 місяці після встановлення.

Малоінвазивність та відсутність кісткової пластики

All-on-4 — це малоінвазивна процедура, тож навіть при атрофії кістки верхньої щелепи ми уникаємо допоміжного хірургічного втручання — синус-ліфтингу.

Ви отримаєте естетичну та гармонічну усмішку

Ми прагнемо, щоб усмішки наших пацієнтів були гармонійними до їхньої форми обличчя та віку. Цифрове моделювання дозволяє нам виготовляти зуби, які пасують людині за формою, нахилом і навіть жувальним бугоркам. Вони доповнюють їх та стають автентичною частиною людини настільки, що ніхто довкола й не підозрює, що нові зуби є штучними.

У вас не буде набряку після операції

Ми забезпечимо Вам легкий післяопераційний період, адже використовуємо в процедурі мікрохірургічний підхід. Це означає, що ми не відшаровуємо ясна при установці імплантатів, а проводимо всі процедури через хірургічний навігаційний шаблон.

Ви не відчуєте дискомфорту

Ми прагнемо, щоб уся процедура минула комфортно та безболісно. Саме тому під час операції Ви можете спати, а за Вашим станом прослідкують наш анестезіолог та медсестра — вони контролюватимуть показники тиску за допомогою спеціальних приладів. Це допоможе уникнути вашого додаткового стресу та переживань перед операцією й під час неї.

Як проходить процедура All-on-4?

Комплексне обстеження

На цьому етапі ми збираємо інформацію про загальний стан вашого здоров’я, хронічні захворювання, аналізуємо стан вашої ротової порожнини, вивчаємо анатомічні особливості щелепно-лицьового апарату.

Для цього проводимо фотодіагностику, комп’ютерну томографію (КТ) та знімаємо цифрові відбитки.

Цифрова адаптація зубів та виготовлення навігаційного шаблону.

Після цього ми виготовляємо тимчасові та постійні конструкції для ваших зубів. Тут використовуємо цифрове моделювання зубів — сучасний технологічний підхід, який дозволяє створити проєкт-макет вашої майбутньої усмішки та спрогнозувати точне встановлення імплантів.
Таке машинне виготовлення дозволяє нам у результаті чітко вийти на потрібні позиції. Саме тому ми можемо уникнути спотворення позицій імплантату та проблем при виготовленні тимчасових чи постійних зубів (яке може призвести ще й до проблем при самостійній гігієні порожнини рота).

До речі, схожий протокол використовують провідні лікарі світу при виготовленні вінірів. Це дозволяє отримати максимальний естетичний результат, вже на тимчасових зубах.

Встановлення імплантів.

Відповідно до цифрового шаблону ми роздруковуємо на 3Д-принтері хірургічний шаблон та точно встановлюємо імплантати до заданих нами позицій. Під час установки ви не відчуєте болю, адже процедура відбувається під анестезією або уві сні (під седацією). Після операції ви можете відчувати легкий дискомфорт, однак він зникне після прийому знеболювальних та повністю усунеться вже через 1-3 дні.

Окрім того, у близько 90-та відсотків наших пацієнтів взагалі відсутній набряк, адже операцію ми проводимо без відшаровування ясен та установка відбувається чітко у задані позиції через шаблон. Часто ми взагалі уникаємо накладання швів, так як проводимо установку імплантату без розрізів.
Наша задача — виготовити та встановити зуби в найкоротший термін для кращого приживлення імплантатів та відновлення функції жування та естетики. Тому ми фіксуємо зуби відразу після операції або протягом декількох днів після, залежно від протоколу. Це дозволяє відразу відновити естетичний вигляд та функціональність ваших зубів.

Такі тимчасові зуби виготовлені на армованому каркасі, тож ви зможете жувати, усміхатися й користуватися тимчасовими зубами — так само, як і постійними.

Виготовлення навігаційного шаблону

3D шаблон має чітку привязку позиції імплантату до загального проекту майбутніх зубів. Саме завдяки ньому ми можемо з точністю до міліметру встановити наші імплантати, та не отримати проблем, вподальшому при їх використанні.

Фотопротокол цифрофого моделювання посмішки DSD

На цьому етапі ми передаєио всю естетичну інформацію техніку, котрий завантажую фото та точно співставляє  з проектом. Це не обхідно для того, щоб наші тимчасові зуби, а вподальшому і постійні, пасували пацієнту та мали біологічно правильне змикання.

Знімок після імплантації

Важливою особливістю процедури все на чотриьох є установка імплантатів під кутом ,котрий дасть можливість обійти верхньощелепну пазуху та уникнути синус-ліфтингу. Мультиюніт абатменти встановлються на імплантати, тим самим виправляючи їх позиції, а також даючи можливість зробити гвинтову фіксацію на тимчасових та постійних зубах.

Які протипокази до процедури "все на чотирьох"?

Протипоказами до процедури можуть бути системні захворювання в стані загострення. Після переводу захворювань в стан ремісії процедуру можна провести. Наприклад, ми можемо провести імплантацію при  цукровому діабеті, проте коли показники цукру будуть стабілізовані на певній позначці.

Дефіцит кісткової тканини – є дуже рідким варіантом протипоказу при процедурі все на чотирьох. Зазвичай для цієї процедури достатньо кісткової тканини в базальних відділах щелепи, а технології, котрі застосовуються при цій технології дають можливість розмістити імплантати. У випадках повної відсутності кісткової тканини можуть бути розглянуті варіанти її відновлення або скулова імплантація.

Алергія – всі матеріали, котрі ми використовуємо є гіпоалергенними. У рідкісних випадках, коли все-таки у пацієнта є алергія на якийсь з компонентів штучних зубів ми проводимо алергопроби та обираємо матеріал, котрий буде гарно сприйматись організмом.

Повна реабілітація проведена за допомогою імплантації Штрауманн. На верхній щелепі імплантати було розміщено під кутом, в обхід верхньощелепних пазух. Установка імплантатів виконувалась за допомогою навігаційного шаблону, без значних розрізів. Стабільний рівень кісткової тканини, через пів року після установки імплантатів, перед постіними зубами.

Посмішка після фіксації постійних цирконієвих конструкцій.

Тимчасові зуби обов’язково виготовляються з міцних матеріалів та мають каркас для покращення приживлення імплантатів та зручності для пацієнта. Такими зубами вже можна користуватись, як своїми. Зуби було фіксовано через декілька днів після операції.

Перед тим, як встановити постійні циркнієві зуби, ми тестуємо нову форму на тимчасових надрукованих протезах. Це дає змогу перевірити та скорегувати всі естетичні параметри до виготовлення постійної роботи.

Перевірка форми зубів, інтеграції відносно форми губ та перевірка зручності для пацієнта. Особлива увага приділяється фонетичним пробам. В кінці ми записуємо відео з перевіркою зубів при розмові та посмішці.

Постійні цирконієві реставрації виготвлені по концепції максимальної природньості. Наша ключева мета була зробити натуральну посмішку. Колір зубів було обрано теплий, нейтральний, а форма – співвідносна формі обличчя.

Щаслива посмішка, адже  людина, котра оцінила всі мінуси знімних протезів насправді може цінити повернення таких щасливих моментів, як знову відкушене яблуко та вільно посміхатись, без думки про незручності.

Чи приживуться зубні імплантати встановлені за методикою All-on-4?

Є декілька ключевих факторів приживлення імплантатів при процедурах все на чотирьох чи все на шести імплантатах та негайному навантаженні тимчасовими зубами.

Перше – це стабільність імплантатів, зв’язаних між собою тимчасовими зубами. Щоб уникнути переломів тимчасової конструкції, а як наслідок можливої втрати імплантаів при загоєнні, ми використовуємо армовані зуби на балці, виготовленій по методиці лазерного спікання. Це дає 100 відсоткову гарантію відсутності перелому зубів на весь термін приживлення імплантатів.

Друге – це неточно встановлені імплантати – цей момент ми виключили, застосовуючи навігаційні хірургічні шаблони для установки імплантатів. Позиції підбираються не “на око”, а чітко визначаються в загальному проєкті посмішки.

Третє – неякісні матеріали. Використання імплантатів та кісткових замінників з поганою біологічною сумісністю. Ми користуємось тільки імплантатами та матеріалми кращих світових брендів. Це головний принцип роботи нашої клініки.

Четверте – досвід лікарів з проведення процедури. Ми не тільки застосовуємо інноваційні продукти та навчаємось у лекторів зі всього світу, а й проводимо курси для українських лікарів на тему імплантації, негайного навантаження тощо…

Нижче ви можете ознайомитись із роботою проведеною в повністю цифровому протоколі. Тимчасову конструкцію на 5-ти імплантатах було виконано відштовхуючись від комфортного положення суглобів, при рухах нижньої щелепи та жуванні, а також цифровому моделюванні помішки – Dsd (digital smile design)

Тимчасова конструкція виготовлена в цифровому протоколі на балці за технологією лазерного cпікання металу.

Вибір методики реабілітації та кількості імплантатів залежить від проекту майбутньої посмішки. На верхній щелепі ми мали всього декілька зубів, навколо яких була значна втратат кісткової тканини. Тимчасовий міст було фіксовано для отримання попередньої інформації при проекутуванні тимчасових зубів з оппорою на імплантати.

Серія фотографій проводиться для отримання інформації по підтримці контура губ та візуалізації ріжучого краю. Також отримується відео під час розмови та фонетичні проби. Вся інформація переноситься в проєкт для моделювання тимчасових, постійних зубів та хірургічного шаблону, через який будуть точно встановлені імплантати.

Хірургічний шаблон з опорою на зуби та ясна. Всі процедури( видалення зубів, імплантацію, пластику слизової та заповнення лунок кістковою тканиною) було виконано без значного відшаровування ясен.

Вигляд слизової через 4 дні після імплантації. Набряк повністю відсутній, в лунках видалених зубів візуалізується шар плівки фібрину(жовтувата поверхня, котра сформована на коллагеновому матриксі, який ми використовували закриваючи кістковий матеріал в лунках) , що говорить про гарне загоєння. 

Фото відразу після фіксації тимчасової конструкції, через 4 дні після операції. Правильне змикання зубів верхньої та нижньої щелепи, що стало можливим за нашого цифрового концепту, в якому весь хірургічний та ортопедичний проект планується зкоординовано і взаємодоповнюючи одне одного. Гарна адаптація до ясен запорука легкого догляду пацієнтам, що є дуже важливим в період приживлення імплантатів.

Вартість процедури

Вартість процедури ми прораховуємо індивідуально — усе залежить від типу й матеріалу постійних протезів. Однак гарантуємо вам, що концепція All-on-4 буде для вас найбільш економічним рішенням у порівнянні з традиційними протоколами імплантації при повній адентії.

Наприклад, якби ви обрали знімні протези, то мали б заміняти їх кожні 3–5 років через постійну атрофію ясен під ним та в певний момент протези перестануть фіксуватись взагалі. Якщо ж порахувати витрати на тимчасові ортопедичні конструкції, то витрати на імплантацію «все на чотирьох» будуть цілком виправданими.

All-on-4 / All-on-6
від 281450 ₴
повне відновлення щелепи на імплантатах

Лікуємо з добром

Спеціалісти, які проводять дану процедуру.

Doctor Burbyga I.

Бурбига Іван Олександрович
Головний лікар, стоматолог-хірург, імплантолог, стоматолог-ортопед

Допомагаемо пацієнтам з усього світу

Doctor Burbyga I.

Колегам-стоматологам

Зіркам

Політикам

Нам довіряють усі, хто дбає про своє здоров’я та цінує естетичний вигляд своєї усмішки.

Відгуки пацієнтів

Ми пишаємося, що маємо у своїй практиці надскладні кейси! Наприклад, у випадку Тамари ми провели складну процедуру по відновленню зубів на обох щелепах. У результаті отримали не просто зуби на імплантатах, а справжню голлівудську усмішку. І це при супутніх операціях на серці та підвищеному тиску!

Сама Тамара розповіла нам, що після процедури в неї змінився настрій та навіть підвищилася самооцінка. Ми її розуміємо, бо ж до цього пацієнтка жартувала, що скоро зовсім припинить їсти зі знімними зубами! Послухати повну історію можете ось тут.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, то ми готові відповісти на них. Телефонуйте та записуйтесь на консультацію!

Інші роботи наших майстрів та відгуки наших пацієнтів можна побачити на нашому Ютуб-каналі, або в розділі сайту «Наші роботи».

Контакти

Київ, вул. Жилянська, 75

Пн-Сб — 09:00-21:00

  • Бізнес-центр «Євразія», вхід з фасаду.
  • 12 хвилин від метро «Вокзальна».
  • 12 хвилин від метро «Університет».
  • Біля нас є зручні паркомісця та гарна транспортна розвʼязка.

2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com