Встановлюємо кращі імплантати

Имплантация зубов Киев | Фото 6 - Стоматология Доброзуб

Запишіться на консультацію та отримайте персональний план лікування.

Встановлюємо кращі імплантати

Имплантация зубов Киев | Фото 6 - Стоматология Доброзуб

Запишіться на консультацію та отримайте персональний план лікування.

Компанія Straumann – одна з родоначальників зубної імплантації. Імпланти Штрауман відрізняються від усіх інших систем (а їх вже більше 3000) складом – це сплав титану з цирконієм Roxolid, який на 35% міцніший за чистий титан. Тому навіть коли є мінімально достатня кількість кісткової тканини для встановлення імплантату – на них можна покластися.

Straumann зробили значний внесок у розробку поверхні Slactive – імплантанти, що виготовляються у вакуумі та не мають оксидної плівки, що пришвидшує термін реабілітації на 1 місяць та дає можливість встановити коронку за 1 візит! Це робить дану систему незамінним інструментом та дає наукове підгрунтя девізу нашої клініки – жодного дня без зубів!

Компанія по розробці зубних імплантантів Штрауман була засновано в Швейцарії у 1954 році. По цей день вона славиться бездоганною якістю та контролем всіх виробничих процесів, а нам це дає гарний результат в кожній ситуації.

В лінійці імплантантів є варіанти для різних типів кісткової тканини та розміри від ультракоротких (4 мм) до дуже довгих (18 мм), що покриває всі клінічні запити. Це надійний партнер клініки Доброзуб, котрого ми обрали в якості основного інструменту зубної імплантації.

 • Модель Blt – кореневидний тип імплантанту, котрий може застосовуватись на обох щелепах.
 • Модель Tl імплантанти з полірованою шийкою, котрі довели свою ефективність в бокових ділянках щелеп та підійдуть для встановлення після кісткових пластик та в місця з критичними показниками висоти кісткової тканини. Довжина – від 4 міліметрів. Висота імплантів – від 4 мм.
 • Модель Blx – найновіша розробка для стабілізації імплантанту в будь-якому типі кісткової тканини. Супергерметичне з’єднання з абатментом дає можливість спостерігати стабільність кісткової тканини навколо глибоко занурених імплантів. Покази – одномоментна імплантація та м’яка кісткова тканина.

Швейцарські імпланти Штрауман рекомендують в тому випадку, якщо в зубному ряду відсутній один або кілька зубів в результаті отриманої травми, захворювань, якщо присутня повна адентія або інші вроджені аномалії.

Імпланти Straumann виробляються в 3 варіантах – чистий титан і мають позначення Ti, сплав титану з цирконієм Roxolid та керамічні Pure.

Импланты Straumann | Фото 2 - Стоматология Доброзуб

Різновиди конструкції імплантів Штрауман

Види імплантів Straumann:

 • Tissue level (Standart і Standart Plus) – дане рішення підходить для бічних відділів обох щелеп. Конструкція має подовжену поліровану шийку, завдяки якій утворюється необхідний простір між м’якими тканинами та штучним елементом. Перевірений часом імплантант, який має всього один недолік – в естетично важливій зоні через ясна може просвічуватися шийка.
 • Bone level Tappered Effect – такий імплант підходить як для одномоментної імплантації, так і коли зуб бул видалений (або втрачений) раніше. Імплант за своєю формою дуже подібний до кореня зуба. Така конструкція імплантантів відрізняється високою первинною стабільністю при встановленні, що дає можливість відразу поставити тимчасову коронку. Широкий вибір елементів для протезування робить цей варіант найбільш універсальним.
 • Blt Sc– даним моделям властивий невеликий діаметр, тому їх застосовують в роботі з пацієнтами, у яких є маленький міжзубний проміжок, наприклад, передні зуби нижньої щелепи. Така модель в комбінації з високим досвідом та професіоналізмом стоматолога сприяє досягненню прекрасних естетичних результатів.
 • Blx – імпланти з найвищою первинною стабільністю. Застосовуються при одномоментної імплантації та негайному виготовленні тимчасової конструкції.
Имплантация зубов Киев | Фото-1 - Стоматология Доброзуб

Головні особливості імплантів Штрауман

Швейцарські зубні імплантати Straumann добре зарекомендували себе тим, що їм властивий максимальний показник приживлення – до 99%. Процес приживлення імпланта починається відразу після закінчення процедури і триває на 1,5 місяця менше, ніж в аналогічних ситуаціях при використанні продукції інших виробників. По закінченню зазначеного періоду можна встановлювати коронку.

Швейцарські імпланти зубів відрізняються гідрофільною поверхнею, яка сприяє утворенню більшої кількості клітин на поверхні. За тривалістю експлуатації імплантів немає ніяких обмежень – моделі, які були встановлені в 80-х роках минулого століття, відмінно служать і по цей день.

Як свідчить статистика, Штрауман імпланти розташувалися на 1 місці в світі за популярністю серед преміум систем. Велика кількість елементів, які гарантують надійність з’єднання на довгі роки – ось основна причини, чому це і наш вибір також!

Импланты Straumann | Фото 4 - Стоматология Доброзуб
Индивидуально изготовленный абатмент и зуб имеют разную люминисцентность и прозрачность. Очень важно изготовить коронки, которые будут давать равномерный цвет.

Основні переваги імплантів Штрауман

 • Straumann імпланти характеризуються тим, що основний матеріал виготовлення – титан 4 класу з додаванням цирконію, за рахунок чого конструкція надійна, довговічна, якісно виконує ті функції, які на неї покладені. Оскільки титан відноситься до біологічно інертного матеріалу, післяопераційне відновлення відбувається досить швидко.
 • Імплантація Straumann використовується абсолютно у всіх випадках втрати зуба, в тому числі – при вроджених дефектах.
 • Імплантати Штрауман показують кращий результат приживлюваності – до 99%. Відторгнення в 1% випадків може статися скоріше через неправильне встановлення, ніж через непереносимість сплаву.
 • Штрауман імплант має дуже високу міцність, тому переломи трапляються рідше, ніж у інших систем. Конусоподібна форма відповідає кореневій, що дає можливість надійно стабілізувати його при установці.
 • Встановлення імпланта Straumann супроводжується мінімальними обмеженнями, процедура допустима навіть при невеликому обсязі кістки, навіть при таких захворюваннях, як цукровий діабет.
 • Кожен окремий імплант Straumann поставляється в спеціальному контейнері, що гарантує стерильність та відсутність контакту з іншими матеріалами.
 • Імплант Штрауман відповідає всім світовим стандартам, пред’явленим в галузі дентальної імплантології.
 • Швейцарські імпланти Straumann представлені широким асортиментом, відрізняються характеристиками і властивостями, тому стоматолог зможе індивідуально підібрати самі підходящі варіанти.

Всі ці переваги вказують на те, що зубні імплантати Штрауман – найбільш стабільні конструкції для вдалої та якісної імплантації зубів.

Импланты Straumann | Фото 5 - Стоматология Доброзуб
Высокоэстетические конструкции, которые имеют оптические свойства подобные эмали зуба.

Недоліки імплантів Штрауман

Імплантація Штрауман має один недолік, який полягає у високій вартості. Це робить імпланти недоступними для більшості людей.

Але одного разу зважившись вкласти гроші в здоров’я своїх зубів, Ви зрозумієте, що ціна більш ніж виправдана, та підтверджується неперевершеною якістю, довговічністю елементів і швидким приживленням. А висока міцність матеріалу робить можливим встановлення в ділянки, де тонка кістка, що економить час, гроші і полегшує процедуру відновлення зуба, без нарощування кістки.

Установка імплантів Straumann повинна проводитися із застосуванням тільки оригінальних інструментів, якісних допоміжних матеріалів даного виробника.

Процедура винонується лікарем, який отримав відповідну кваліфікацію, обізнаний у всіх нюансах, тонкощах, пов’язаних з імплантатами Straumann.

Импланты Straumann | Фото 6 - Стоматология Доброзуб

Протипоказання до встановлення імплантів Штрауман

Імплантація зубів Straumann недоступна, якщо:

 • присутні хронічні захворювання, запалення в ротовій порожнині;
 • каріозні враження, які необхідно вилікувати до початку імплантації;
 • неякісна гігієна порожнини рота.

Встановити імпланти зубів Straumann вдасться тоді, коли будуть усунені всі протипоказання. Допускається встановлювати імпланти в будь-якому віці, однак, фахівці рекомендують дочекатися настання 19-20 років. До цього моменту завершується остаточне формування щелепи.

У разі вагітності, періоду лактації, також варто утриматися від встановлення імплантів, через можливість застосування антибіотиків.

Імплантати Штрауман популярні в усьому світі.

Переконатися особисто в їх високій якості та відмінних характеристиках Ви зможете після встановлення, звернувшись в нашу стоматологію.

Проводячи процедуру імплантації зубів в клініці «Доброзуб», Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів. Ми не тільки регулярно беремо участь в навчальних курсах від світових зірок стоматології, але й самі викладаємо для українських фахівців.

Голосів: 5, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com