Комп’ютерне моделювання посмішки

Компʼютерне моделювання посмішки (digital smile design)
50 €
за 1 зуб

Цифрове моделювання посмішки (комп'ютерне) | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Цифрове моделювання посмішки в стоматології Києва

Посмішка – це індивідуальна та неповторна особливість кожної людини. У природі немає нічого однакового – двох ідентичних дерев, сніжинок, навіть дві половини обличчя не в усьому подібні одна до одної.

Комп’ютерне моделювання посмішки, а також DSD (Digital Smile Design) – невід’ємні складові перед початком процедури встановлення вінірів чи коронки на один зуб. Бачення посмішки стоматологом та зубним техніком має цілком узгоджуватися з баченням краси пацієнтом.

Отже, змоделювавши посмішку на комп’ютері, ми можемо продемонструвати її на фото, ще до примірки в порожнині рота. Якщо загальна мета співпадає – ми переносимо цей макет і фіксуємо на зуби так, щоб легко можна було зняти – другий етап перевірки. Потім підготовка зубів йде через макет, і ми можемо взагалі не знімати тканини з зуба, якому потрібно додати об’єму.

Цифрове моделювання посмішки (комп'ютерне) | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Тільки висококваліфікований технік, отримавши фото та опис від лікаря, побажання пацієнта, зможе згрупувати і об’єднати всі естетичні запити з правильним змиканням зубів, побудувати нову посмішку, і це має бути не тільки гарно, а ще й функціонально!

Триступенева перевірка і заздалегідь правильно побудований план – ось запорука виправданих очікувань цифрового моделювання посмішки!

Голосів: 1, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com