3D шаблони

3D шаблони для навігаційної хірургії
від 100 €

Хірургічні 3D шаблони для імплантації зубів | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

3D шаблони для навігаційної хірургії – складно звучить? Давайте розбиратись, що це таке!

Хірургічні маніпуляції останніх років суттєво змінилися. Значною мірою це пов’язано з розвитком технологій. 3D шаблони – це прорив, котрий дає можливість точно встановити імплант ще до операції – в проекті на комп’ютері. Ми ставимо опору для майбутньої коронки, обійшовши всі складні ділянки, та проектуємо саму коронку, адже не імплант буде жувати, а коронка, котра буде стояти на ньому.

Яким чином відбувається процес виготовлення 3D шаблонів

Відбиток зубів порівнюється з комп’ютерною томографією, і ми отримуємо в одному проекті всі елементи – м’які тканини порожнини рота та кісткову тканину з зубами. Далі відмічаються всі нерви та інші небезпечні ділянки, котрі не мають бути задіяні в операції. Потім ми проектуємо нові зуби, котрі, в свою чергу, підлаштовуються під всі інші. І лише після цього встановлюємо імплант, який розміщується рівно по центру коронки, конструюємо всі межі шаблону, отвори для візуального контролю та відправляємо модель на 3D принтер.

Хірургічні 3D шаблони для імплантації зубів | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Плюси, які дають 3Д шаблони

  • Безпечність процедури (гарантія, що нерв чи судини не будуть травмовані).
  • Точність установки (коронка з гвинтовою фіксацією дає можливість зняття та очистки в будь-який момент, а відсутність цементу – гарантія її довгого функціонування).
  • Швидкість проведення маніпуляції (хоч процедура цілком безболісна, при сучасному темпі життя ми маємо більш важливі та приємні справи, ніж знаходитись в кріслі, хоч і найдобрішого в світі, стоматолога).
  • Гарантія естетичного результату (адже коронка, котру ми встановимо після приживлення імплантанту, проектується ще до операції).

Хірургічні 3D шаблони для імплантації зубів | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб

Отже, всі ці підстави і вплинули на використання нами 3D шаблонів майже в кожній операції. Оскільки, час, витрачений на моделювання до процедури – суттєво прискорює та полегшує операцію. Важко в підготовці – легко в бою!

Голосів: 2, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com