Нові технології

Компʼютерне моделювання посмішки (digital smile design)
220 ₴
за 1 зуб
3D шаблони для навігаційної хірургії
від 4300 ₴

Рекомендуємо переглянути відео по темі “Нові технології в стоматології”.

Нові технології | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Застосування нових технологій для досконалої посмішки

ТОП-9 технологічних рішень стоматології Доброзуб, котрі переводять нас в іншу епоху створення посмішки

1) Дентальний мікроскоп

Якісно пролікувати те, чого не бачиш – досить складно. Ось чому мікроскоп – це найважливіша складова нашого лікування, як при мікрохірургічних операціях, так і при лікуванні карієсу.

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Лікування зубів під мікроскопом

Завдяки цьому, нам вдається вилікувати навіть ті зуби, які інші лікарі рекомендують видалити. Значні зони розрідження кістки, які часто називають кістами, для нас не проблема. Контроль кожного руху під мікроскопом при кісткових пластиках та пересадці ясен, пришвидшує загоєння та зменшує ризик ускладнень в декілька разів (згідно з дослідженнями експертів та нашим досвідом).

2) Інтраоральний сканер

Епоха комп’ютерних технологій змінила стоматологічний світ. Зняття цифрових відбитків покращило досвід пацієнтів у наступних процедурах: встановлення вінірів, коронок, накладок, імплантації зубів та інших.

Інтраоральна камера | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Інтраоральна камера

Більше ніяких блювотних рефлексів та дискомфорту. Інтраоральна камера знімає відбиток та створює цифрову модель щелепи. Значною мірою це покращило і якість передачі інформації зубному техніку. Такі етапи, як відливання гіпсової моделі, погрішності при зміні температури та під впливом часу – залишились в минулому.

Також величезною перевагою можна назвати те, що моделі зубів пацієнта зберігаються в комп’ютері, і ми можемо повернутись до них, коли потрібно порівняти зміни форми, чи в разі втрати зуба. На майбутнє це може виявитись дуже доречним, адже що може бути краще за форму молодих власних зубів, які реально буде відтворити після їх стирання.

3) Навігаційна хірургія

Установка імплантатів вже давно себе зарекомендувала з кращого боку, в порівнянні з мостами та знімними протезами. Дізнатись, чи правильний нахил імплантату та глибина занурення, можливо було б лише за декілька місяців, після приживлення та встановлення коронки. Та в той момент вже важко щось змінити, тому потрібне було дуже влучне око хірурга.

3d Шаблон | Фото 4 - Стоматологія Доброзуб
3d Шаблон

Зараз же встановлення імплантатів починається з кінцевої мети – моделювання форми коронки. Від коронки планується позиція імплантату та моделюється шаблон. Через шаблон установка займає менше часу та може бути виконана навіть дитиною, адже можливості змінити кут вже немає. За рахунок цього, значно зменшилась кількість складних процедур, таких як кісткова пластика. Ми просто обходимо складні ділянки під час моделювання шаблону. Ризиків стало менше, час скоротився, а показники приживлення – близько 100 відсотків.

4) Цифрове моделювання посмішки

Зміна форми передніх зубів дає чудовий результат зіркам та знаменитостям. А ось Сергій прийшов до стоматології в Києві, мріючи про майбутні неперевершені зуби. Проте отримав зовсім іншу форму, оскільки навіть не уявляв, як вони будуть йому пасувати до фіксації. Щоб таких ситуацій не виникало, у нас використовується цифрове моделювання посмішки.

Цифрове моделювання посмішки | Фото 5 - Стоматологія Доброзуб
Цифрове моделювання посмішки

Цифрові моделі інтегруються з фото пацієнта, моделюється нова форма зубів. Все це приміряється в порожнині рота ще до початку лікування. Вініри, чи навіть звичайні реставрації, виконуються в пропорціях, котрі підходять в конкретній ситуації. Адже форма зубів відрізняється у кожної людини.

5) Бездротовий рентген апарат

Існують деякі моменти в лікуванні, коли не обійтись без контрольних знімків. Лікування каналів має контролюватись на 2-х етапах. І уявіть, як незручно вставати з гумовим платком кофердаму та відкритим ротом, щоб дійти до рентген апарату. Ми використовуємо бездротовий пристрій останнього покоління, котрий дозволив отримувати знімки без жодного руху пацієнта. А чутливість датчика збільшилась в порівнянні зі старими аналогами, отже потрібно менше радіаційного опромінення, для отримання зображення.

Бездротовий рентген апарат | Фото 6 - Стоматологія Доброзуб
Бездротовий рентген апарат

6) Технологія безпечного відбілювання зубів назавжди

Відбілювання зубів – це малокорисна процедура, тому тривалий час не була представлена в нашій стоматології. Після відбілювання зубів виникає значна чутливість, пов’язана з пошкодженням емалі та негативним впливом на внутрішню структуру зуба. До цього результат відбілювання тримався від декількох тижнів до декількох місяців. Пошкодження емалі, короткочасний результат, висока чутливість – це наслідки використання 99 відсотків систем лампового відбілювання.

Безпечне відбілювання зубів капами назавжди | Фото 7 - Стоматологія Доброзуб
Безпечне відбілювання зубів капами назавжди

Зараз ми використовуємо безпечну систему відбілювання зубів без негативного впливу на чутливість. Протягом трьох тижнів (приблизна тривалість процесу) відбувається відбілювання зубів капами зсередини, що дає результат на десятки років. Завдяки низькій концентрації гелю, організм встигає компенсувати та замістити тканини всередині зуба. Пацієнт може сам контролювати процес, зменшивши або збільшивши тривалість відбілювання.

7) CAD/CAM (computer aided design / computer aided manufacture)

Повний цикл виготовлення коронок, вінірів, накладок тощо, перейшов з ручного режиму в комп’ютерний. Це:

  • Точніше. На комп’ютері можна збільшувати будь-яку ділянку та контролювати точність прилягання.
  • Швидше. Відбитки відправляються напряму зі сканера в кабінеті до лабораторії, без кур’єрів, посередників та часу, витраченого на очікування відливання моделі з гіпсу.
  • Міцніше. Фрезеровані конструкції з блоків в десятки разів міцніші за пошарове запікання кераміки.
  • Естетичніше. Керамічні конструкції не мають металевого каркасу, отже ніяких темних непрозорих зубів.
  • Біосумісно. Циркон має найкращу біосумісність. При моделюванні правильної форми під’ясеневої частини – коронки на імплантатах будуть слугувати все життя.
  • Індивідуально. В програмі моделювання форми вінірів та коронок ми об’єднуємо фото пацієнта з його зубами. Майбутня форма зубів підлаштовується до лінії посмішки, форми голови та особистих побажань пацієнта.
CAD/CAM (виготовлення коронок, вінірів, накладок за допомогою комп'ютера) | Фото 8 - Стоматологія Доброзуб
CAD/CAM (виготовлення коронок, вінірів, накладок за допомогою комп’ютера)

8) Негайне навантаження на імплантати

Ефективність імплантаці вже ні в кого не викликає сумнівів. Установка імплантату та вже через 3-6 місяців можлива установка коронки. Проте є проблема – ходити без переднього зуба пів року чи носити знімний протез? Звісно, це не зовсім зручно…

Зараз ми використовуємо методики виготовлення та установки тимчасової коронки в день операції по імплантації. Пацієнт відразу може посміхатися та повернутися до повноцінного життя.

Тимчасова коронка | Фото 9 - Стоматологія Доброзуб
Тимчасова коронка

Крім того, загоєння відбувається в декілька разів швидше, так як лунка заповнюється кістковим замінником і закривається коронкою. Наступний візит – це лише заміна коронки на постійну і більше жодної хірургії, все в один етап!

9) All-on-4 , All-on-6

Процедура реабілітації для пацієнтів з беззубими щелепами, чи для тих, кому потрібно видаляти всі хворі зуби. За один візит відбувається встановлення 4-6 імплантатів та фіксація тимчасових протезів, котрі через 3 місяці замінюються на постійні. Відразу після фіксації можна їсти тверду їжу та посміхатись, не хвилюючись за те, що знімний протез може випасти чи зміститись в роті.

All-on-4, All-on-6 | Фото 10 - Стоматологія Доброзуб
All-on-4, All-on-6

Часто наші пацієнти замовляють цю процедуру для батьків. Ні з чим не можна порівняти емоції від того, що знову можеш з’їсти зелене яблуко.

На нашому YouTube каналі чи в розділі «Наші роботи» можете переглянути інформацію про цікаву для Вас процедуру.

Голосів: 5, оцінка: 4,80 з 5


 

2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com