Відбілювання зубів капами (назавжди)

Професійне відбілювання зубів капами
190 €
Відбілювання зубів назавжди

До вартості включено: всі компоненти, необхідні для безпечного відбілювання, виготовлення індивідуальної капи, відбілюючий гель на 3 тижні повного циклу.

Відбілювання зубів капами в стоматології Києва

Білі зуби – це ознака краси і здоров’я вже на підсвідомому рівні. І навіть не зірки почали цей тренд, а в природі так заведено – будь то людина або, наприклад, лев має білі та красиві зуби – вони завжди будуть на вершині привабливості та успіху!

Послуга відбілювання зубів дуже довго не було представлена в нашій клініці, так як всі методи так званого офісного відбілювання (яке стоматолог проводить в кабінеті за 1-2 сеанси) небезпечні для зубів і викликають дискомфорт після процедури – через руйнування структури зуба і пересихання емалі від лампового відбілювання. А через кілька днів або тижнів – зуби знову того ж кольору! Ось чому ми попереджаємо всіх наших пацієнтів – лампове відбілювання – ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ЗУБІВ, незадежно від різновиду методики.

Відмінність нашої процедури відбілювання зубів капами полягає в застосуванні індивідуальних кап з контейнерами для гелю з супернизькою концентрацією відбілюючої речовини, що дає організму можливість компенсувати вплив ззовні і перебудувати структуру зуба.

Відбілювання зубів назавжди без руйнування структури зуба – ось що ми пропонуємо! Ми відрізняємося від багатьох стоматологій Києва, бо відбілюємо зуби капами з гарантією! Ніякої чутливості від холодного! Так як зуб відбілюється зсередини, то і посмішка буде сяяти протягом багатьох років!

5 голосов, оценка: 4,60 из 5


2019-2022 All rights reserved © Dobrozub.com