Відбілювання зубів

Відбілювання зубів назавжди
190 €
Професійне (Київ)

До вартості включено: всі компоненти, необхідні для безпечного відбілювання, виготовлення індивідуальної капи, відбілюючий гель на 3 тижні повного циклу.

Відбілювання зубів – це процедура, яка користується попитом у наш час. Коли у людини бездоганна біла усмішка, вона відчуває себе впевнено, викликає почуття симпатії у співрозмовника.

Відбілювання зубів Київ | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Відбілювання зубів в стоматології Доброзуб у Києві

На даний момент існують різні варіанти та техніки, як здійснити відбілювання зубів у Києві. Конкретний спосіб залежить від сукупності факторів, зокрема – індивідуальні показання до того чи іншого методу, цінова політика часові рамки, обмеження.

Як формується відтінок зубів, як він впливає на процедуру відбілювання

Від природи у людей не ідеально білі зуби. Це пов’язано з їх будовою та впливом різних факторів. Наступний шар після емалі, дентин – жовтого кольору, а емаль, сама по собі, близька до прозорої, тому її відтінок також відображає колір дентину. Звичайний колір емалі може бути від сіро-білих до жовто-білих тонів (залежить від генетичної схильності, способу життя. Наприклад, на зубах курця з’являється темний наліт, люди, які зловживають кавою, чаєм, червоним вином, фруктовими соками, також ризикують зіткнутися з пігментацією.

Колір емалі змінюється при інтоксикації, застосуванні деяких препаратів, при жуванні тютюну. А ще природний відтінок зубів відрізняється у різних національностей та рас.

Відбілювання зубів в домашніх умовах – чому варто відмовитися

У гонитві за білими зубами не всі звертаються до професійного відбілювання в стоматології у Києві або в іншому місті, що абсолютно неправильно. Питання безпеки домашнього відбілювання стоїть дуже гостро, адже в цьому випадку Ви ризикуєте здоров’ям зубів.

Чому відбілити зуби краще після консультації лікаря

 • Ви не можете візуально самостійно визначити стан емалі, її товщину, наявність мікротріщин, що необхідно знати перед проведенням відбілювання, щоб підібрати метод, який підходить найкраще.
 • Ви не достатньо обізнані в тому, яким чином потрібно контролювати вплив відбілюючих засобів, наприклад, гелів, паст, до складу яких входять особливі інгредієнти. Тому досить складно передбачити ефективність того чи іншого методу.
 • Досить популярний і аж ніяк не безпечний метод домашнього відбілювання – застосування звичайного перекису водню, який завдає чималу шкоду зубам.
  Для безпеки процедури (відбілювання зубів в клініці) необхідно пройти огляд у фахівця, підібрати метод, який підходить найкраще, оцінити всі супутні фактори та ризики.

Показання та протипоказання до відбілювання зубів

Розрізняють ряд показань та протипоказань до проведення відбілювання.

Показання до проведення відбілювання зубів в стоматології:

 • Бажання пацієнта, незадовільний зовнішній вигляд зубів.
 • Вроджене порушення кольору, прозорості емалі.
 • Зміна відтінку зубів, пов’язана з віком.
 • Зміна кольору зубів через каріозні ураження.
 • Фарбування зубів.

Протипоказання до відбілювання зубів:

 • Захворювання слизової оболонки ротової порожнини.
 • Захворювання, пов’язані зі стиранням зубів.
 • Захворювання ясен.
 • Ураження зубів.
 • Носіння брекетів.
 • Вік пацієнта – до 16 років.
 • Алергія на компоненти засобів, які використовуються.
 • Мікротріщини та тріщини, що виникають на емалі.
 • Вагітність та лактація.
 • Неякісна, незадовільна гігієна ротової порожнини.

Способи відбілювання зубів

Основні способи відбілювання зубів включають:

 • Механічний метод – цей спосіб освітлення зубів, який активно застосовують у стоматології протягом тривалого часу. Його зміст полягає у тому, що виконують механічну чистку із застосуванням спеціальних насадок. У ході процедури знімають наліт, відкладення, проводять профілактику карієсу та запалення тканин ясен. Цей спосіб базується на очищенні тканин зуба від зовнішнього накопичення пігментів.
 • Фотовідбілювання зубів – застосовуючи даний метод, вдається досягти освітлення зубів на кілька тонів. Процедура така – зуби ізолюють, наносять спеціальний гель, до складу якого входить перекис водню у потрібній концентрації, і піддають зуби спеціальному галогенному, ультрафіолетовому або світлодіодному випромінюванню. Більшість основних методик відбілювання (такі як Zoom, Magic Smile, Beyond) засновані на даній фізичній реакції. Використання лампи прискорює процес, але також призводить до мікропошкодження структури зуба. Чутливість зубів залежить від рівня відбілювання. Звичайний термін, на який вистачає такої процедури, від декількох тижнів до півроку.
 • Відбілювання зубів Зум – це різновид фотовідбілювання, розрізняють 3 і 4 покоління – із застосуванням гарячого та холодного світла відповідно. Після проведення відбілювання зубів емаль обробляють фторовмісним засобом для того, щоб знизити їх чутливість. Всі недоліки даної методики вказані вище (фотовідбілювання).
 • Хімічне відбілювання зубів вважається більш делікатної технологією. Процедура відбілювання зубів полягає у тому, що м’які тканини захищають латексним матеріалом, на емаль зубів наносять спеціальний гель з потрібною концентрацією відбілюючих компонентів. У даному випадку немає необхідності у використанні лазера або ультрафіолету. Відбілювання зубів гелем не застосовується у нашій стоматології, так як має шкідливий вплив на емаль зуба та викликає підвищену чутливість.
 • Лазерне відбілювання зубів вважається більш безпечним методом, освітлює лише зубну емаль, ефект зберігається трохи довше. Цей спосіб дає швидкий результат відразу після проведення процедури. Всі недоліки вказані вище вище (фотовідбілювання).
 • Внутрішньоканальне відбілювання застосовують тоді, коли після лікування старими матеріалами, запломбований канал та стінки зуба почорніли. У цьому випадку лікар прибирає стару пломбу, створює ємність для матеріалу зі спеціальним відбілюючим складом і пломбує. Після досягнення потрібного результату зуб підлягає реставрації.
 • Відбілювання за допомогою гелю і капи – це найбезпечніше відбілювання зубів. Відбілювання зубів капами полягає у виготовленні спеціальних кап, у які додають гель у дуже малій концентрації. Капу надягають на зуби, ізолюючи м’які тканини та ділянки коренів. За кілька тижнів поетапного застосування відбувається відбілювання не тільки емалі, але й дентину – того самого “кольорового” шару зуба. Таке професійне відбілювання зубів дає неперевершений результат не менше, ніж на 3 роки, а при правильному догляді за зубами ефект тримається навіть більше 10 років. Низька концентрація відбілюючої речовини гарантує відсутність чутливості після процедури, а структура зуба не пошкоджується!
 • Magic Smile відбілювання – ще одна з фотометодик відбілювання, розроблена в США. Її суть полягає у тому, що на зуби наноситься спеціальний гель, в основі якого один із різновидів перекису водню. Далі гель активізують за допомогою світлодіодної лампи з холодним синім спектром свічення. Сеанс включає три послідовні етапи нанесення. Таке світлодіодне відбілювання зубів дає швидкий ефект. Усі недоліки методики вказані вище (фотовідбілювання).
 • Експрес відбілювання зубів є поверхневим методом, який полягає у використанні спеціального гелю тп лампи. Даний метод сприяє незначному освітленню зубів, на 1 тон.

З усіх представлених методів відбілювання зубів стоматолог підкаже, який варіант краще вибрати у тій чи іншій ситуації.

Процедура відбілювання зубів

Перед тим, як визначитися з процедурою відбілювання, потрібно відвідати кабінет стоматолога і отримати повноцінну консультацію. Лікар з’ясовує, які фактори вплинули на зміну відтінку зубів. Також оглядають ясна, оцінюють стан зубів, каналів (для цього роблять рентген).

Перед тим, як здійснити відбілювання зубів у стоматолога, проводять професійну чистку.

Боляче відбілювати зуби? Це питання задають собі майже всі клієнти стоматології. Якщо немає протипоказань, таких як каріозні ураження, некроз емалі і деякі інші стани, то правильний варіант не повинен викликати хворобливих відчуттів. Поява значного болю і чутливості свідчить про негативну дію на тканини зуба.

Як вести себе після відбілювання зубів

Щоб продовжити ефект від фотовідбілювання зубів, 7-10 днів після проведення процедури необхідно дотримуватися “білої дієти”, виключити з їжі чай, каву, червоне вино, ягоди, шоколад та інші продукті, які можуть фарбувати зуби. Важливо провести ретельну гігієну ротової порожнини. Якщо правильно доглядати за зубами, результат може протриматися до півроку.

Зверніть увагу, що кожен випадок є індивідуальним, на результативність і його тривалість впливають вхідні дані та стан зубів. Важливе значення мають смакові переваги, оскільки, при вживанні великої кількості фарбувальних продуктів, фотовідбілювання доведеться робити частіше.

При проведенні процедури професійного відбілювання зубів капами, дотримуватися класичної білої дієти не доведеться – зовсім не обов’язково відмовлятися від улюблених ягід та фруктів. На період носіння кап досить виключити з раціону тільки агресивні хімічні барвники. Ефект від процедури буде зберігатися не менше 3-х років, а при гарній гігієні – більше десяти!

Процедура відбілювання може бути проведена не у всіх випадках, оскільки діючі речовини не змінюють колір і відтінок коронок, пломб, вінірів, імплантатів. Щоб змінити їх колір, потрібна їх повна заміна. Також є інші складні ситуації, коли досягти очікуваного результату не вдасться.

5 голосов, оценка: 3,80 из 5


2019-2022 All rights reserved © Dobrozub.com