Імплантація зубів

Рекомендуємо подивитися відео по темі “Імплантація зубів. Поставимо всі крапки над “і”!

Імплантація зубів Київ | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Заміщення зламаного центрального різця імплантом Straumann. Сусідній зуб відновлений керамічним вініром. Етап зняття відбитків.

Імплантація зубів є сучасним та популярним методом відновлення зубного ряду. Встановлення імпланта – це процедура, яка займає не більше 30 хвилин, але у випадку відсутності достатнього обсягу кісткової тканини – може зайняти більше часу як сам процесс, так і приживлення. Імплантація зубів, в цілому, є тривалою процедурою, однак, результат перевершить всі Ваші очікування.

Імплантат – це титанова конструкція кореневидної форми, яку встановлюють в кісткову тканину на те місце, де раніше був зуб. Вона є штучним коренем зуба. На імплант зуба встановлюють коронку або опору для мостоподібного протезу. Якщо Вас цікавить імплантація зубів, Київ – це місто, де працює наша стоматологія, ми є фахівцями в данній галузі. Доказом цього можна вважати велику кількість наших курсантів стоматологів, яким ми допомагаємо вийти на новий рівень якості при проведенні таких маніпуляцій.

Імплантація зубів Київ | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Індивідуально виготовлений абатмент та зуб мають різну люмінесцентність і прозорість. Дуже важливо виготовити коронки, які будуть давати рівномірний колір.

Імплантація – кращий варіант, як повернути втрачені зуби

Вставити зуби на імплантатах – оптимальний метод по відновленню раніше втрачених зубів. У понад 90% випадків встановлення імпланта вирішує цю проблему. Суть методу полягає в установці штифта, який виконує опорну функцію, а в подальшому встановлюється зуб або міст.

Головні переваги імплантатів

 • Здорові зуби не підлягають подальшому обточуванню.
 • Відновити можна будь-які зуби.
 • Найкращий варіант з точки зору естетики, особливо в зоні передніх зубів.
 • Можливість вирішити проблему з частковою або повною адентією (відсутність зубів).
 • Відмінна жувальна ефективність.
 • Попереджується кісткова атрофія.
 • Різноманітність варіантів протезування.

За рахунок впровадження нових технологій, імпланти отримали безліч змін, і сучасні компоненті відрізняються відмінною якістю, довговічністю і точністю всіх деталей. Якщо правильно здійснитии операцію, попередньо пройшовши необхідну діагностику, визначивши особливості і показання до процедури, то імплант прослужить все життя.

Імплантація зубів Київ | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Високоестетичні конструкції, які мають оптичні властивості, подібні до емалі зуба.

Імплантація зубів – підготовка до проведення

Особливих протипоказань, обмежень до того, щоб поставити зубні імплантати, немає. Ускладнення виникають досить рідко. Повне відторгнення імпланта практично ніколи не трапляється в нашій клініці.

Перед тим як проводити імплантацію зубів слід виключити ризики, а для цього потрібно визначити стан кісткової тканини і ясен в зоні, де буде встановлений майбутній зуб.

Якщо пацієнт страждає від високого рівня цукру, його хронічні захворювання знаходяться в стадії загострення, імплантація зубів може бути відкладена до того моменту, поки стан людини не нормалізується. Імплантація зуба не буде здійснена, якщо людина страждає такими захворюваннями – ВІЛ, сифіліс, психічні розлади, відхилення (при деяких психологічних проблемах можливе лікування під седацією).

Після закінчення підготовчого етапу, здійснюють професійну гігієну порожнини рота, видаляючи зубний камінь, відкладення, наліт. Також потрібно вилікувати карієс, а канали зубів з осередками запалення – перелікувати та відновити.

На прийняття остаточного рішення, який поставити імплант зуба, впливають результати рентгенівського обстеження, комп’ютерної томографії щелепи, які дозволять оцінити щільність та обсяг кісткової тканини.

Імплантація зубів фото:

Імплантація зубів Київ | Фото 4 - Стоматологія Доброзуб
Найскладнішим при відновленні двох зубів – гармонійно вписати нові конструкції в загальну картину. Технік пропрацював мікрорельєф, створивши ілюзію мікротріщин.

Проведення імплантації зубів – алгоритм дій

Коли завершена підготовча стадія, переходять до процесу встановлення:

 • Готують кісткове ложе до того, щоб поставити зубні імпланти.
 • Формують канал для встановлення і вкручують титановий штифт.
 • Далі – стадія загоєння, приживлення кореня, що займає 3-6 місяців. У цей період в зоні проведення операції можливе встановлення формувача ясен та негайне навантаження на тимчасову коронку.
 • Через зазначений проміжок часу, коли імплант прижився, відбувається зняття відбитків під постійну конструкцію.
 • Абатмент – це сполучний елемент між імплантомта коронкою зуба. Хоча абатмент знаходиться в яснах і майже невидимий, але дуже важливо, якої форми і з якого матеріалу він виготовлений. Наш вибір – естетичний, міцний і повністю біосумісний циркон.
 • Коронка – елемент, заради якого проводилися всі попередні маніпуляції. Ми виготовляємо коронки з кераміки та циркону, які глибоко фарбуються, створюючи оптичні ефекти справжнього зуба.
 • Отриману коронку встановлюють на абатмент – це завершальний етап імплантації.
Імплантація зубів Київ | Фото 5 - Стоматологія Доброзуб
Перелом кореня зуба. Пацієнт відзначає, що раніше проводилися спроби хірургічного лікування, про що свідчать рубці на слизовій.

Що впливає на довговічність встановлених зубних імплантів

Імплантація зубів в Києві може бути виконана в одній із багатьох стоматологій. Але необхідно пам’ятати – щоб вона пройшла успішно, потрібно дотриматись всіх заходів та перевірити наступні фактори:

 • яка товщина кістки, де буде встановлюватися імплант – за нормами, цей показник повинен бути понад 1,5 мм з кожного боку від імпланта;
 • товщина ясен – має бути не менше 3 мм;
 • наявність кератинізованих (нерухомих, прикріплених) ясен.

Наскільки довговічними будуть імпланти зубів після завершення етапу лікування залежить від того, чи якісно буде проводитись особиста гігієна ротової порожнини та імплантів.

Важливе значення має кваліфікація, знання та досвід, здібності лікаря, який буде займатися імплантацією.

Імплантація зубів Київ | Фото 6 - Стоматологія Доброзуб
Проведено видалення, імплантацію за методикою Socket shield, пластику ясен.

Також успіх залежить від того, чи буде це сучасна імплантація зубів з дотриманням всіх правил та використанням кращих материіалів. При неякісно виготовленому зубному протезі або залученні до процедури неоригінальних компонентів, відбувається утворення під’ясеневого нальоту, зменшення кісткової тканини, і в кінцевому підсумку – втрата імпланта.

Імпланти зубні служитимуть набагато довше, якщо систематично відвідувати лікаря-гігієніста для професійного та якісного очищення імпланта. Дану процедуру треба виконувати 1 раз в 3 або 6 місяців, в залежності від рівня гігієни.

Імплантація зубів Київ | Фото 7 - Стоматологія Доброзуб
Виготовлення тимчасової коронки з правильною формою під’ясеневої частини.

Запобіжні заходи після імплантації зубів

У той час, поки буде приживатися імплантат зубний, краще уникати гарячої їжі, твердих продуктів. Варто подрібнювати їжу перед вживанням. Для сну краще використовувати високу подушку. Перші 2-3 дні слід робити ротові ванночки з антисептиком, але без інтенсивного полоскання.

Після встановлення зубного імпланта не відвідуйте сауну, лазню, солярій, варто відмовитись від тривалих перельотів та фізичних навантажень. Звертайте увагу на самопочуття, якщо виникне сильний гострий біль, підніметься температура – необхідно терміново отримати консультацію стоматолога.

Імплантація зубів Київ | Фото 8 - Стоматологія Доброзуб
Знімок через кілька місяців після операції. Відзначається гарна стабільність кістки.

Імплантація зубів необхідна з таких причин

Часом люди вважають, що відсутність в зубному ряду одного зуба – це некритично, ніякі негативні зміни не відбудуться. Проте, поставити зубний імплант необхідно, оскільки:

 • Змінюються риси обличчя – за відсутності зубів відбувається опущення куточків рота, губи трохи западають, носогубні складки більш помітні. Візуально людина дуже швидко старіє.
 • Формується психологічний дискомфорт – навіть при 100% впевненості в своїй бездоганності, посміхатися з відсутніми зубами – не дуже приємно. Тому часто посмішка прикривається, це впливає на спілкування з іншими людьми.
 • Порушується мова – навіть в тому випадку, коли немає одного зуба.
 • Зубний ряд викривляється, сусідні та зуби навпроти можуть розхитуватися та з часом випадати. Нерідко зуби нахиляються, намагаючись закрити утворену пустоту – як наслідок, порушується зубний ряд, геометрія, посмішка, прикус.
 • Зуби руйнуються через те, що їх втрата призводить до зміщення зубного ряду, виникають щілини, куди забивається їжа, розвиваються мікроби та карієс.
 • Зменшується об’єм ясен. Якщо імплантація зубів буде відкладена на тривалий проміжок часу, кістка просяде, виникне заглиблення. В цьому випадку встановлення імпланта відбувається складніше, адже спочатку треба відновити втрачені тканини.
 • Виникають проблеми з травленням – через відсутність зуба пережовування їжі відбувається не так ретельно і якісно, що сприяє виникненню проблем шлунково-кишкового тракту. Навіть коли немає одного зуба, їжа пережовується гірше, оскільки зуб навпроти також не функцонує правильно.

Щоб попередити всі можливі ускладнення, негативні ситуації, імпланти зубів варто ставити через 2-3 місяці після того, як зуб був видалений або втрачений (ще краще – в момент видалення зуба). Одномоментна імплантація сприяє збереженню кістки і контуру ясен, можливо відразу встановити тимчасову коронку. Завдяки цьому, пацієнти не проводять жодного дня без зубів, а після приживлення тимчасова конструкція замінюється на постійну коронку.

Імплантація зубів Київ | Фото 9 - Стоматологія Доброзуб
Стабільні ясна через 3 місяці після видалення зуба. Форма та контур ясен збережені.

Види імплантації зубів

Сучасна стоматологічна імплантація зубів має наступні різновиди.

Одномоментна зубна імплантація (або ж експрес, негайна імплантація) – імплантат встановлюють відразу після видалення проблемного зуба. Таким чином, вдається вирішити відразу дві проблеми – видалити хворий зуб та поставити штучний без додаткового втручання.

Імплантація зубів Київ | Фото 10 - Стоматологія Доброзуб
Виготовлена індивідуальна цирконієва коронка та абатмент. Під’ясеневий профіль реставрації має гармонійну, природню форму.

Розрізняють три види експрес-методу:

 1. Коли штифт встановлено, ясна зашивають і чекають повного загоєння. Тільки після цього можуть переходити до наступних етапів.
 2. Встановлення імпланта проводиться спільно з формувачем ясен, що сприяє збереженню природнього контура слизової оболонки ротової порожнини.
 3. На штучний корінь відразу встановлюють тимчасову коронку. Після повного приживлення його накривають постійною коронкою.

Двоетапна стоматологічна імплантація поширена куди більше. Їй віддають перевагу в разі заміщення жувальних зубів, ділянок, прихованих при посмішці.

Цей метод включає установку імпланту, абатмента та коронки. Між цими етапами потрібно витримати паузу в 3-6 місяців, дочекавшись повного приживлення імплантату, відновлення кісткової тканини. На цей метод відводиться більше часу, однак, така заміна зубів передбачає найменшу кількість ризиків.

Лише стоматолог-імплантолог, який має досвід використання різних методик, провівши додаткові дослідження, діагностику, може визначитися з оптимальним способом імплантації.

Імплантація зубів Київ | Фото 11 - Стоматологія Доброзуб
Результат після фіксації конструкції. Точність виготовлення дає можливість зафіксувати зуб без анестезії та підгонки по прикусу.

Як доглядати за зубами після імплантації

Коли виконано встановлення імпланта в Києві, лікарем розробляються індивідуальні рекомендації догляду за порожниною рота. В цьому випадку звертають увагу на вік пацієнта, особливості ясен та звички в догляді.

Після того, як були поставлені стоматологічні імпланти, потрібне дотримання правил та рекомендацій:

 • Протягом 10 днів після імплантації зубів варто зменшити навантаження на ту частину щелепи, куди було встановлено імплант. Тому, не вживайте в їжу тверді продукти, відмовтесь від куріння, алкоголю. Замість чищення зубів зубною щіткою і пастою, віддайте перевагу полосканням з антисептиком.
 • Кровотечі після того, як був встановлений імплант зубний, пов’язані з прийомом гарячої їжі або травмування зони швів. Тому їжу краще замінити на прохолодну та жувати на інший бік.
 • В куточках роту може утворитися сухість, тріщини – тому ця зона повинна бути ретельно зволожена кремом або гігієнічною помадою.

Після того, як встановлено зубний імплантат, подальший догляд нічим не відрізняється від тих правил гігієни, які обов’язково повинні дотримуватися кожним. Окремої уваги потребує міжзубний простір, приясенева зона. Чистити зуби варто 2 рази в день, після кожного прийому їжі полоскати рот, краще користуватись іригатором.

Імплантація зубів фото роботи:

Імплантація зубів Київ | Фото 12 - Стоматологія Доброзуб

Післяопераційний період вимагає дотримання рекомендацій

Після того, як було встановлено імплант зуба:

 • Пережовування їжі проводиться на стороні, протилежній від швів.
 • Після їжі слід робити ванночки для полоскання порожнини рота з антисептиками.
 • Тверді продукти краще не вживати, також потрібно утриматися від продуктів з тривалим, інтенсивним пережовуванням, щоб виключити сильне напруження м’язів.

Якщо дотримуватись цих простих правил, післяопераційний період пройде швидко та без ускладнень.

Показання, протипоказання проведення імплантації зубів

Показання, коли необхідно поставити імпланти:

 • При повній або частковій відсутності зуба або зубів.
 • Якщо щелепа має деякі анатомічні дефекти.
 • Знімні зубні протези – дискомфорт та непереносимість.
 • Бажання залишити сусідні зуби “живими”.
 • Хочете отримати естетичний і довготривалий результат.

Імплантація зубів Київ | Фото 13 - Стоматологія Доброзуб

Стоматологчна імплантація – протипоказання:

 • Алергічна реакція на анестетики, їх компоненти.
 • Психологічні захворювання в прогресуючій стадії, захворювання нервової системи.
 • Є захворювання крові.
 • Діабет першого типу.
 • Наявність злоякісних пухлин.

Стоматологічна імплантологія не рекомендується:

 • Під час вагітності.
 • При недостатньому рівні гігієни ротової порожнини.
 • Якщо людина зловживає алкогольними, наркотичними, тютюновими виробами.
 • Присутні такі захворювання: періодонтит, карієс, пародонтит, інфекційні захворювання в ротовій порожнині без попереднього лікування.

Також може бути здійснена імплантація зубів уві сні, якщо людину переслідує сильне почуття страху навіть від думки про знаходження в стоматологічному кріслі.

Наша клініка імплантації зубів пропонує вирішення проблеми відсутніх зубів, застосовуючи якісне інноваційне обладнання, передові технології, найкращі матеріали і знання, досвід наших фахівців.

Проводячи процедуру імплантації зубів в клініці «Доброзуб», Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів. Ми не тільки регулярно беремо участь в навчальних курсах від світових зірок стоматології, але й самі викладаємо для українських фахівців.

Імплантація зубів ціна в Києві

До вартості включено: стерильний набір, анестезія, накладення швів + сам шовний матеріал, зняття швів і огляд.

Імплантація зубів Straumann
від 775 €
Імплантація під ключ
від 1350 €
Голосів: 9, оцінка: 4,89 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com