Вартість імплантації зубів у клініці “Доброзуб”

На цій сторінці Ви можете ознайомитись з актуальними цінами встановлення зубного імпланту у стоматології “Доброзуб”. Якщо виникнуть будь-які питання, можна отримати безкоштовну консультацію, заповнивши форму “Запис на прийом”, написавши нам в онлайн-чат або за номерами:

+38 044 333 44 01
+38 050 377 03 33

Імплантація Straumann

У вартість включено: стерильний набір, анестезія, накладення швів + сам шовний матеріал, зняття швів та огляд.

Straumann Ti Sla – титанові імплантати, які мають розмір від 4.1 мм, виготовлені із чистого титану Grade 4, що має хорошу біосумісність.

Straumann Roxolid Sla – імпланти з титан-цирконієвого сплаву, що не мають альтернатив у світі за співвідношенням біосумісності та міцності.

Straumann Roxolid Sla Active Premium – імплант має кращу біосумісність, міцність, гідрофільність та приживлення за рахунок виготовлення та доставки в упаковці без доступу кисню до поверхні імплантату. Це дозволяє прискорити приживлення на 1 місяць (порівняно з іншими аналогами). Рекомендується пацієнтам з цукровим діабетом та остеопорозом.

Установка імпланту Straumann
від 500 €
Одномоментна імплантація
1050 €
видалення з установкою імплантату
Імплантація зуба під ключ
від 1350 €
пакетна пропозиція*

* Пропозиція діє при оплаті пацієнтом повної суми при установці. Включає всі необхідні етапи та загальну знижку 15%, установку імплантату Straumann Roxolid, установку формувача ясен та виготовлення і установку цирконієвої коронки з ультраполірованою під’ясеневою частиною.

Всі компоненти, етапи, огляди, матеріали та роботу техніка найвищої якості включено в суму.

Зверніть увагу!

Ми відібрали найкращих виробників імплантатів — у клініці «Доброзуб» використовуються найякісніші рішення.

Надається довічна гарантія від виробника на виріб, а також 5 років гарантійної підтримки на процедуру від нашої клініки.

Важливо розуміти, що правильно встановлений імплантат – це на все життя.

2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com