Лікування зубів під мікроскопом

Лечение зубов под микроскопом | Фото 1 - Стоматология Доброзуб
Вторичный кариес под старой реставрацией. Плоская форма пломбы нарушает жевательную функцию. Зуб может только раздавить пищу, но не пережевать.

Лікування зубів під мікроскопом є сучасним стандартом в галузі стоматології, забезпечуючи високу точність проведення лікування, а також досягнення відмінної якості виконуваної роботи.

У клініці «Доброзуб» використовують ендодонтичний мультифункціональний апарат Endopilot, у якого немає аналогів у всьому світі, при його застосуванні вдається провести лікування будь-якої складності на найвищому рівні.

Яка основна відмінність послуги лікування зубів під мікроскопом від традиційних методів лікування, особливо якщо мова йде про роботу з каналами зубів? Завдяки використанню стоматологічного мікроскопа, вдається досягти багаторазового збільшення препаріруемих поверхонь, а за рахунок точно спрямованого світлового потоку, робоче поле відмінно освітлено, з’являється огляд, видно всі деталі, уражені тканини, виключена ймовірність зачепити здорові структури.

Завдяки такому підходу, вдається досягти високої якості проведеного лікування, а також довгострокового відмінного результату.

Можливості здійснення лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів з мікроскопом – це:

 • Точність і якість, відчувши всі переваги збільшення як доктор, так і пацієнт ніколи більше не захочуть повертатися до старих технікам. При такому методі лікування прогнози куди краще, ніж при звичайному, адже зуб в подальшому буде повністю проліковано і ризик рецидиву будь-якого захворювання фактично повністю відсутня;
 • Тривалість лікування скорочена до мінімуму (якщо враховувати можливість повторного виконання роботи у разі відсутності мікроконтролю), у стоматолога відмінна видимість, ряд процедур можуть бути виконані в короткий проміжок часу, з мікро-лікуванням;
 • Вірогідність подальшого ускладнення, запалення практично виключена;
 • Безпека виконання процедури в зв’язку з візуальним контролем виконуваної маніпуляції;

Лікування зубів під мікроскопом фото:

Лікування зубів під мікроскопом Фото 2 - Стоматологія Доброзуб.
Препарування зуба під мікроскопом дає можливість усунути всі уражені карієсом тканини. Здоровий дентин не зачіпається.

Коли потрібно здійснювати лікування зубів з мікроскопом

Мікроскоп в стоматології застосовують досить часто, причому в різних її розділах, зокрема, при проведенні:

 • Діагностичного дослідження – коли працюють над виявленням прихованих, невидимих при звичайному візуальному огляді пошкоджень зубів, мова йде про ськолах, тріщинах на емалі, дефектах пломб, первинних ознаках і провісників карієсу, перфорації каналів і переломах коренів.
 • Терапевтичного лікування, працюючи з пульпіту, периодонтитами, карієс, видаляючи наявні пломби і встановлюючи нові.
 • Ендодонтії – здійснюючи первинне або повторне лікування дентальних каналів, особливо складних – вузьких, звивистих, склерозованих, видаляючи штифти і залишки інструменту в каналах, які стали наслідком невдало проведеного лікування. Також закриваючи перфорації, запобігаючи розсмоктування коренів.
 • Хірургічної стоматології – проведення всіх видів мікрохірургічних операцій. Це закриття рецесій кореня (оголення), зміна контуру ясна при естетичних корекціях, пластика ясна (нарощування ясен), синус ліфтинг, видалення кісти, гранульоми зі збереженням зуба.
 • Ортопедичної стоматології, препаруючи тверді тканини зуба перед установкою коронок, вінірів, накладок, контролюючи якість проведення реставрації, протезування.
Лікування зубів під мікроскопом Фото 3 - Стоматологія Доброзуб.
Естетично та функціонально повноцінне відновлення. Контроль прилягання реставрації через мікроскоп дозволяє перевірити результат роботи.

Лікування зубів під мікроскопом – особливості процедури

Лікування зуба під мікроскопом полягає в тому, що здійснюють високоточну діагностику, визначаючи, де знаходиться вогнище ураження – це є основним чинником в здійсненні успішного лікування. Працюючи з приладами, що забезпечують високу точність, додаткове джерело світла і багаторазове збільшення, навіть малопомітні вогнища інфекції вдасться з легкістю розглянути. Це дає можливість вчасно вилікувати зуб.

Лікування зубів під мікроскопом Фото 4/1 - Стоматологія Доброзуб.
На знімку виявлено залишок інструменту, що залишився в каналі. Інструмент міцно заклинений у середній третині кореня.

Здійснення пломбування зуба із застосуванням мікроскопа, з’являється можливість точно повторити його форму, виключити ймовірність шорсткою, нерівній поверхні. Як результат, повторний прояв карієсу практично виключено. При виконанні таких процедур використовуються спеціальні інструменти з мікроголовкамі на малих швидкостях – це складніше для доктора, але дає неперевершений клінічний результат без перегріву тканин. Наші лікарі спеціально навчалися технікам роботи з мікроскопом для того щоб використовувати цей інструмент на 100 відсотків.

Лікування зубів під мікроскопом Фото 4/2 - Стоматологія Доброзуб.
Зроблено вилучення інструменту під контролем мікроскопа та із застосуванням техніки Domenico Ricucci (Доменіко Рікуччі). Обробка та герметична пломбування 4-х кореневих каналів.

Лікування каналів під мікроскопом – особливості процедури

Не так давно, лікування коренів зубів під мікроскопом, таких захворювань, як пульпіт, періодонтит було проблематично, складно виконуваності, оскільки канали викривлені, закручені, з відгалуженнями, що призводило до необхідності працювати «навмання», застосовуючи звичний стоматологічний інструмент, приймаючи за основу рентгенівський знімок. Але йдучи з ногу з часом, робота стоматолога стала куди простіше і приємніше.

Лікування зубів під мікроскопом Фото 5 - Стоматологія Доброзуб.
Запалення та деструкція кістки на верхівці кореня, пов’язана з мікроорганізмами у каналі.

Лікування каналів під мікроскопом дає можливість побачити кожну деталь, провести високоточну обробку, при необхідності, розширити їх або знайти потрібні, невидимі відразу канали. Структура каналу зуба являє собою мережу пустот і відгалужень, які є не ідеально рівними, тому дуже важливо візуалізувати кожен поворот і вихід каналу для точної обтурації (герметизації). Методика лікування – щадна, сприяє збереженню міцності зуба, запобігаючи висвердлювання великих порожнин.

Лікування зубів під мікроскопом Фото 6 - Стоматологія Доброзуб.
Розрідження кісткової тканини, спричинене мікроорганізмами в каналі. Контролює проходження всіх каналів.

Таким чином, стоматологу вдається:

 • Побачити все відгалуження, тріщини, залишки раніше застосовуваного матеріалу для пломбування;
 • Ретельно дослідити будову каналів, адже збільшення мікроскопа – в 40 разів;
 • Контролювати обробку каналів;
 • Герметично запломбувати канали, відгалуження;
 • Нейтралізувати уражені тканини, дістати зламаний інструмент;
 • Виявити навіть мінімальні площі при проведенні діагностики каріозних руйнувань на початкових стадіях;
 • Мінімізувати ризики травматизму.
Лікування зубів під мікроскопом Фото 7 - Стоматологія Доброзуб.
Результат лікування та герметичного пломбування під контролем мікроскопа. Повне відновлення кістки, знімок через 6 місяців.

Якщо необхідно здійснити лікування зубів під мікроскопом, Київ – це місто, де зосереджено чимало клінік, проте потрібно шукати кращих, щоб напевно якісно пролікувати зуб, що не повертаючись до нього повторно, тому до ваших послуг наша стоматологія. Під мікроскопом наші фахівці вивчать проблеми і особливості ваших зубів, діагностику на ранніх порах, щоб виключити подальшу втрату зуба.

Стоматологія з мікроскопом – це вже не новина, адже вдаючись до таких методів лікування, вдається досягти відмінних результатів і зберегти зуб, вчасно пролікувавши його.

Ціна лікування зубів під мікроскопом в Києві

У вартість включено: всі візити, стерильний набір, анестезію, заміну лікарських препаратів, обробку та пломбування каналів, коффердам, використання мікроскопа.

Лікування карієсу
від 100 € до 150 €
Лікування каналів
від 180 € до 380 €
Видалення чужорідного тіла з каналу
від 100 €
Голосів: 4, оцінка: 4,75 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com