ruuk

Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Вторинний карієс під старою реставрацією. Плоска форма пломби порушує жувальну функцію. Зуб може тільки розчавити їжу, але не пережувати.

Лікування зубів під мікроскопом є сучасним стандартом в стоматології, забезпечуючи високу точність проведення лікування, а також досягнення відмінної якості виконання робіт.

У клініці «Доброзуб» використовують ендодонтичний мультифункціональний апарат Endopilot, у якого немає аналогів у всьому світі. При його застосуванні вдається провести лікування будь-якої складності на найвищому рівні.

Яке основна відмінність послуги лікування зубів під мікроскопом від традиційних методів лікування, особливо якщо мова йде про роботу з каналами зубів? Завдяки використанню стоматологічного мікроскопа, вдається досягти багаторазового збільшення препарованих поверхонь, а за рахунок точно спрямованого світлового потоку, робоче поле відмінно освітлене, видно всі деталі, уражені тканини, виключена ймовірність зачепити здорові структури.

Завдяки такому підходу, вдається досягти високої якості проведеного лікування, а також довгострокового відмінного результату.

Можливості здійснення лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів з мікроскопом – це:

 • Точність та якість. Відчувши всі переваги збільшення, як лікар, так і пацієнт ніколи більше не захочуть повертатися до старих технік. При такому методі лікування, прогнози значно кращі, ніж при звичайному, адже зуб в подальшому буде повністю проліковано, і ризик рецидиву будь-якого захворювання фактично повністю відсутній.
 • Тривалість лікування скорочена до мінімуму (якщо враховувати можливість повторного виконання роботи у разі відсутності мікроконтролю), у стоматолога відмінна видимість, деякі процедури можуть бути виконані в короткий проміжок часу, з мікро-лікуванням.
 • Практично виключена ймовірність подальших ускладнень, запалення.
 • Візуальний контроль кожного руху підвищує рівень безпеки виконання процедури.

Лікування зубів під мікроскопом фото:

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Препарування зуба під мікроскопом дає можливість прибрати всі уражені карієсом тканини. Здоровий дентин контрольовано залишено без змін.

Коли потрібно здійснювати лікування зубів з мікроскопом

Мікроскоп в стоматології застосовують при проведенні:

 • Діагностичного дослідження – коли працюють над виявленням прихованих, невидимих при звичайному візуальному огляді пошкоджень зубів. Мова йде про сколи, тріщини на емалі, дефекти пломб, первинні ознаки карієсу, перфорацію каналів і переломи коренів.
 • Терапевтичного лікування, працюючи з пульпітом, періодонтитом, карієсом, заміні старої пломби на нову.
 • Ендодонтії – здійснюючи первинне або повторне лікування дентальних каналів, особливо складних – вузьких, звивистих, склерозованих; видаляючи штифти і залишки інструменту в каналах, які є наслідками невдало проведеного лікування. Також, закриваючи перфорації в каналах, запобігаючи розсмоктуванню коренів.
 • Хірургічної стоматології – проведення всіх видів мікрохірургічних операцій: закриття рецесій кореня (оголення), зміна контуру ясен при естетичних корекціях, пластика ясен (нарощування), синус-ліфтинг, видалення кісти, гранульоми зі збереженням зуба.
 • Ортопедичної стоматології, препаруючи тверді тканини зуба перед установкою коронок, вінірів, накладок, контролюючи якість проведення реставрації, протезування.
Лікування зубів під мікроскопом | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Естетичне і функціональне повноцінне відновлення. Контроль прилягання реставрації за допомогою мікроскопу дає можливість перевірити результат роботи.

Лікування зубів під мікроскопом – особливості процедури

Лікування зуба під мікроскопом полягає в тому, що здійснюють високоточну діагностику, визначаючи, де знаходиться осередок ураження – це є основним чинником в здійсненні успішного лікування. Працюючи з приладами, що забезпечують високу точність, додаткове джерело світла і багаторазове збільшення, вдасться з легкістю розгледіти навіть малопомітні вогнища інфекції. Це дає можливість вчасно вилікувати зуб.

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 4/1 - Стоматологія Доброзуб
На знімку виявлено залишок інструменту в каналі. Він міцно заклинений в середній третині кореня.

Здійснення пломбування зуба із застосуванням мікроскопа – з’являється можливість точно повторити його форму, виключити ймовірність шорсткої, нерівної поверхні. Як результат, знижується ризик повторного прояву карієсу. При виконанні таких процедур використовуються спеціальні інструменти з мікроголовками, що обертаються на малих швидкостях – це складніше для лікаря, але дає неперевершений клінічний результат без перегрівання тканин. Наші стоматологи спеціально навчалися технікам роботи з мікроскопом для того, щоб використовувати цей інструмент на всі 100%.

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 4/2 - Стоматологія Доброзуб
Проведено вилучення інструменту з використанням мікроскопу та техніки Domenico Ricucci. Обробка і герметичне пломбування 4-х кореневих каналів.

Лікування каналів під мікроскопом – особливості процедури

Лікування коренів зубів під мікроскопом, таких захворювань, як пульпіт, періодонтит стало набагато простішим. Раніше це було проблематично, оскільки, нерідко канали викривлені, закручені, з відгалуженнями, що призводило до необхідності працювати «навмання», застосовуючи звичний стоматологічний інструмент, приймаючи за основу рентгенівський знімок. Але з часом робота стоматолога стала менш складною. Нові системи мікроскопів та сучасні матеріали дозволили прогнозовано контролювати лікування.

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 5 - Стоматологія Доброзуб
Запалення та деструкція кістки на верхівці кореня, пов’язана з мікроорганізмами в каналі.

Лікування каналів під мікроскопом дає можливість побачити кожну деталь, провести високоточну обробку, при необхідності, розширити їх або знайти невидимі на перший погляд мікро канали. Структура каналу зуба являє собою мережу пустот та відгалужень, які не є ідеально рівними, тому дуже важливо візуалізувати кожен поворот і вихід каналу для точної обтурації (герметизації). Методика лікування – щадна, сприяє збереженню міцності зуба, запобігаючи висвердлювання великих порожнин.

Лікування зубів під мікроскопом | Фото 6 - Стоматологія Доброзуб
Розрідження кісткової тканини викликане мікроорганізмами в каналі. Контроль проходження всіх каналів.

Таким чином, стоматологу вдається:

 • Побачити всі відгалуження, тріщини, залишки раніше застосовуваного матеріалу для пломбування.
 • Ретельно дослідити будову каналів, адже збільшення мікроскопа – в 40 разів.
 • Контролювати обробку каналів.
 • Нейтралізувати уражені тканини, дістати зламаний інструмент.
 • Герметично запломбувати канали, відгалуження.
 • Виявити навіть мінімальні ураження при проведенні діагностики каріозних руйнувань на початкових стадіях.
 • Мінімізувати травматизацію.
Лікування зубів під мікроскопом | Фото 7 - Стоматологія Доброзуб
Результат лікування і герметичного пломбування під контролем мікроскопа. Повне відновлення кістки, знімок через 6 місяців.

Якщо необхідно здійснити лікування зубів під мікроскопом, Київ – це місто, де зосереджено чимало клінік, проте потрібно вибирати кращих, щоб якісно пролікувати зуб та повертатись до нього повторно. Тому наша стоматологія до ваших послуг. Під мікроскопом фахівці вивчать всі проблеми та особливості зубів, проведуть діагностику на ранніх стадіях, щоб виключити подальшу втрату зуба.

Стоматологія з мікроскопом – це оптимізація методів лікування, завдяки чому вдається досягти відмінних результатів і зберегти зуб, вчасно його пролікувавши.

Ціни

Лікування карієсу 1 поверхня
1 500 грн.
Лікування карієсу 2 поверхні
1 870 грн.
Лікування карієсу 3 поверхні
2 200 грн.
Ендо первинне 1 канального зуба
4 900 грн.
Ендо первинне 2 канального зуба
5 900 грн.
Ендо первинне 3 канального зуба
6 900 грн.
Ендо первинне багатоканального зуба
7 900 грн.
Ендо повторне 1 канального зуба
5 900 грн.
Ендо повторне 2 канального зуба
6 700 грн.
Ендо повторне 3 та більше канального зуба
7 800 грн.
Ендо повторне багатоканального зуба
8 900 грн.
Видалення інородного тіла з каналу
3 400 грн.

До вартості включено: всі візити, стерильний набір, анестезія, заміна лікарських препаратів, обробка та пломбування каналів, кофердам, використання мікроскопа.

3 голосов, оценка: 5,00 из 5


2019-2022 All rights reserved © Dobrozub.com