Керамічні коронки

Керамічна коронка
від 500 €

Керамічні коронки | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Керамічні коронки в стоматології

Кераміка – матеріал, який дуже схожий по модулю пружності до емалі зубів. Кожен тип кераміки однаково естетичний і функціональний, але є певні особливості. Давайте розбиратися!

За останні роки розвиток технологій призвів до зміни матеріалів та методик виготовлення конструкцій. Це пов’язано з 3D процесом виробництва коронок, і більше не потрібно в ручному режимі створювати коронку, завдяки чому зменшується кількість людських помилок при виборі правильної товщини та обробці матеріалу.

Раніше популярні металокерамічні коронки відійшли на другий план, адже вони, при тривалому часі виготовлення, мають гірші характеристики по міцності та естетиці, ніж суцільнокерамічні.

Виготовлення реставрацій з кераміки (керамічні коронки) дало перевагу над усіма іншими типами коронок – адгезивна фіксація.

Адгезивна фіксація – склеювання структур кераміки і зубної емалі на хімічному рівні, на кшталт фотополімерних пломб. Зуб та вінір, або керамічна коронка, фактично стають одним цілим. Це дає правильний розподіл навантаження і попереджає вимивання цементу, формування карієсу, прихованого від очей, під коронкою.

Раніше одним із варіантів високоестетичних керамічних реставрацій були багатошарові конструкції, кожен шар яких запікається. Проте, вони не мали достатньої міцності. На жаль, і зараз такі типи коронок поширені в стоматології та часто дають відколи.

Керамічні коронки | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Ми прагнемо, щоб наші керамічні коронки ідеально прилягали до тканин зуба, і залишалась максимальна кількість живих тканин при обробці. Тому підготовка поверхні зуба проводиться під мікроскопом.

Наша зуботехнічна лабораторія володіє найсучаснішими техніками обробки фрезерованих вінірів та керамічних коронок, які фарбуються вглиб і створюють візуальний ефект справжнього зуба, а також мають набагато більшу міцність, ніж при пошаровому виготовленні.

Рекомендуємо вибрати стоматолога, який зможе підібрати керамічні коронки, провести мікропідготовку зуба і адгезивну фіксацію; а також зубного техніка, який переведе цифровий проект в естетичну і функціонально досконалу роботу.

Голосів: 1, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com