Керамічні вініри

Керамічні вініри Київ | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Вініри – індивідуально виготовлені керамічні накладки, які частково або повністю замінюють емаль зуба. Давайте спробуємо розібратися, коли ж потрібні вініри, а коли достатньо простого відбілювання? Що важливо знати про відмінності різних типів вінирів, і коли вініри можуть викликати проблеми з зубами?

Головна ціль – це, звичайно ж, естетика зубів. Безліч знаменитостей вдається до встановлення вінірів, як до оптимального варріанту відновлення посмішки.

Вініри Доброзуб виготовляє один з кращих зубних техніків Києва, що володіє методикою глибокого розфарбовування кераміки.

Вінір виготовляється з цільного надміцного шматка кераміки, з якого випилюють індивідуальну форму. Це відрізняє наші роботи від інших клінік, де просто наносять безліч шарів кераміки, що сприяє зколюванню та нетривалому терміну служби.

Керамічні вініри Київ | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Препарування виключно під багаторазовим збільшенням – для того, щоб менше тканин знімати, та підвищити точність прилягання готової роботи.

Фіксація вінірів з повною ізоляцією від вологи порожнини рота – гарантує довговічність, відсутність зміни кольору на межі з’єднання вінір-зуб.

Зубний технік та лікар-стоматолог спільно проводять аналіз знімків пацієнта, цифрове планування майбутньої посмішки з урахуванням кожного вигину губ і навіть характеру пацієнта.

Як результат, ми маємо естетичні та надійні роботи, які будуть доставляти радість власнику протягом багатьох років.

Керамічні вініри – це штучний замінник емалі на видимих ділянках зубів. Сучасна кераміка представлена в широкому асортименті, неважко підібрати відтінок під тон зубної емалі, тому встановити вініри керамічні можна навіть на один зуб, не виділяючи його серед інших. Щоб зробити зону посмішки більш досконалою, красивою, варто виготовляти мікропластини на ту кількість зубів, яку видно при посмішці.

Керамічні вініри мають повноцінний взаємозв’язок із зубною поверхнею. Їм притаманні оптичні, механічні, біологічні властивості, які близькі до властивостей природної емалі – за рахунок цього вініри такі популярні при здійсненні реставрації зубів.

Чому обирають керамічні вініри

Встановлюють керамічні вініри, дотримуючись головної мети – повністю оновити посмішку. Процедура також може бути лікувальною, наприклад, при дефектах поверхонь, що беруть участь в жувальних рухах щелеп. Кераміка є найкращим варіантом для виготовлення вінірів.

Вони відрізняються від повного протезування тим, що реставрації підлягає тільки видима частина зубів, тобто, в разі наявності дефекту при посмішці, вініри добре замаскують його, а в разі дефекту жувальній поверхні – виконуватимуть функцію коронки при перекритті жувальної ділянки. Саме керамічні вініри (накладки) на жувальні зуби є оптимальным варіантом відновлення жувальних зубів – тут дуже важлива міцність!

Керамічні вініри відмінно фіксуються на зубах, маючи хімічний зв’язок з зубом, завдяки їм можна якісно відновити природну форму зуба та його естетику.

Керамічні вініри Київ | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб

Показання та протипоказання встановлення керамічних вінірів

Керамічні вініри на зуби ставлять тоді, коли необхідно повністю оновити зовнішній вигляд зубів, удосконалити посмішку. Рідше звертаються для того, щоб встановити до 4 накладок (в основному на верхній зубний ряд) – такий варіант є більш складним, оскільки потрібно чітко підібрати відтінок, який не буде відрізнятися від інших зубів.

Показання до установки вінірів

  • коронка зуба неправильної форми – це може бути пов’язано з її недорозвиненістю або з неестетичним виглядом через спадковість;
  • темний, жовтий колір емалі, як наслідок використання поганих матеріалів для пломбування каналів або через індивідуальні патології;
  • великі щілини між зубами (діастема);
  • викривлення зубного ряду;
  • зубна тканина зтерта, зі зколами і ерозіями.

Протипоказання до установки вінірів

Перед початком здійснення естетичного лікування, лікар повинен усунути всі можливі патології, які є перешкодою до тривалого функціонування вінірів, зокрема:

  • підвищена зтертість емалі, в зв’язку з неправильним прикусом;
  • зуби мають патологічну рухомість;
  • пошкодження зубів зсередини;
  • аномалії прикусу середньої або важкої форми;
  • брак зубів в зубному ряді;
  • запальні процеси в ротовій порожнині;
  • порушена робота скронево-нижньощелепного суглобу;
  • вік пацієнта – до 18 років, тобто, формування прикусу ще не завершено;
  • немає можливості забезпечити повноцінний і якісний догляд за зубами.

Як виготовляють і встановлюють вініри

Дана процедура проходить в кілька етапів

Консультація лікаря. Насамперед, пацієнт приходить на прийом до лікаря, описує свою ситуацію. Лікар дивиться, як візуалізуються зуби з-під верхньої губи, та як вони взаємодіють в порожнині рота. Знімаються відбитки для аналізу співвідношення щелеп і зубів. У спеціальній комп’ютерній програмі моделюють оновлену посмішку.

Примірка проекту зубів. Так званий Wax-up приміряється в роті пацієнта. Уже на цьому етапі можна оцінити форму майбутніх зубів, довжину ріжучих країв і обговорити майбутній колір.

Препарування зубів. Після примірки можна зробити підготовку, не знімаючи проект з зуба. Цей орієнтир потрібен для того, щоб за допомогою спеціального бору – мітчика, і контролю з використанням мікроскопу, зробити розмітку мінімальної потрібної редукції (зняття) емалі для виготовлення вініра. На передній частині зубів знімають шар емалі (не більше 0,2-0,3 мм), щоб забезпечити якісне прилягання пластини до поверхні зуба. Сама по собі процедура безболісна, однак, для її проведення вводять місцеву анестезію.

Знімають відбитки з підготовлених зубів, з отриманих даних створюються індивідуальні мікропластини з кераміки – вініри.

Фіксують тимчасові накладки з пластмаси. Це необхідно для того, щоб раніше обточені зуби не завдавали неприємних відчуттів в процесі прийому їжі, вживання напоїв, а також для того, щоб зубний ряд виглядав естетично. В цей же візит пацієнт отримує нову форму зубів, але виготовлену з пластика.

Проводять гігієну порожнини рота. Перед установкою вінірів потрібно зняти зубний камінь і наліт. Зверніть увагу, що цей пункт безпосередньо впливає на те, як довго пацієнт носитиме вініри.

Остаточна фіксація вініра. У тому випадку, коли керамічна накладка підходить за всіма параметрами, не вимагає додаткових допрацювань, проводиться встановлення керамічних вінірів на постійний композитний клей, який перетворює зуб та вінір в одне ціле.

Вініри на кожен зуб встановлюються окремо. Завдяки досягненням сучасної стоматології, інноваційним технологіям, процедура проводиться безболісно, без будь-яких наслідків для здоров’я зуба.

Керамічні вініри Київ | Фото 4 - Стоматологія Доброзуб

Плюси та мінуси керамічних вінірів

Переваги установки кармічних вінірів очевидні, зокрема:

  • Довговічність. Якщо дотримуватися всіх зазначених лікарем рекомендацій, вініри будуть служити від 10 років і більше. Завдяки постійному вдосконаленню технології їх виготовлення, вініри з кераміки міцні, якісні, ймовірність відколів мінімальна (значно нижче, ніж у металокерамічної коронки).
  • Керамічний вінір майже невидимий. Такі вироби, встановлені на зуби, непомітні для оточуючих, оскільки мають природний вигляд, зі збереженням форми зуба, а відтінок і колір підбирають виключно індивідуально. Дуже важливо, хто виготовляє вінір, так як, м’яко кажучи, не всі зубні техніки здатні на створення шедевра.
  • Гіпоалергенність матеріалу. Є біосумісним, тому ймовірність того, що може розвинутися алергія, виключена.
  • Зубний наліт не може зіпсувати вінір. Але це не означає, що можна не чистити зуби!
  • Зубні керамічні вініри виготовлені за особливою технологією, тому різні фарбувальні елементи не відображаються на виробі. Протягом всього терміну служби їх вигляд не буде змінюватись – ніяких помутнінь, плям, знебарвлення.
  • Емаль сточується мінімально.

Недоліки установки вінірів:

  • Необхідно трохи підшліфувати поверхню зубів перед встановленням.
  • Вартість процедури. З огляду на термін експлуатації вінірів (понад 10 років), нехитрими математичними обчисленнями можна прийти до висновку, що за цей час реставрацію з пломбувального матеріалу треба буде замінити не менше 5 разів.

Вінір керамічний, позитивні і негативні сторони якого були перераховані вище, є повноцінним косметичним елементом. Здорові зуби після встановлення вінірів не стануть міцнішими. Це важливо враховувати, особливо молодим людям з красивими зубами, які хочуть змінити відтінок. В такому випадку краще скористатися нашою схемою нешкідливого відбілювання Доброзуб.

Як правильно доглядати за вінірами

Основним правилом, якого потрібно беззаперечно дотримуватися після встановлення вінірів – здійснювати ретельну гігієну. Таким чином вдасться не тільки підтримати бездоганний зовнішній вигляд штучного матеріалу, а й запобігти розвитку хвороботворних бактерій в порожнині рота.

Керамічні вініри Київ | Фото 5 - Стоматологія Доброзуб

Також варто утриматися від вживання твердих продуктів – горіхів, сухарів, бетону та металу).

Не можна використовувати жорсткі зубні щітки і абразивні пасти, оскільки накладки можуть подряпатись та зіпсуватись.

Відвідувати кабінет стоматолога варто двічі на рік, щоб здійснювати профілактичний огляд і професійну гігієну ротової порожнини.

Застосовуючи іригатор, можна полегшити догляд за ротовою порожниною. Не буде проблем з тим, щоб видаляти частинки їжі, які залишаються між зубами.

Не варто вживати одночасно гарячі та холодні продукти, створюючи перепади температури в ротовій порожнині – кераміка може покриватися дрібними тріщинами, через що в подальшому вініри будуть зруйновані, власне так, як і емаль власних зубів.

Ціна керамічних вінірів – питання про вартість дуже цікаве. Найчастыше пацієнт не може оцінити кілька варіантів процедури, оскільки вона проводиться один раз, і можливість порівняти з’явиться тільки після неякісного встановлення вінірів та при бажанні їх переробити. На ціну впливає багато факторів – це вартість матеріалу, складність виготовлення та встановлення, застосування високотехнологічного сучасного обладнання, майстер, який виготовляє форму та колоризує вініри. Тому важливо розуміти цінність якісного лікування, бо зняти вінір після фіксації можливо тільки спилявши його.

Розглядаючи керамічні вініри, Київ – це місто, де пропонується чимало варіантів. Наша стоматологія є однією з кращих, де якісно виконують дану процедуру.

Ціни

Установка керамічних вінірів
від 500 €
Установка високоестетичних вінірів Доброзуб
від 700 €

До вартості включено: стерильний набір, анестезія, всі огляди, виготовлення і матеріали, використання мікроскопа.

Голосів: 4, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com