Вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів прозорими капами Інвізілайн (Invisalign)
від 5700 €
Вирівнювання зубів брекетами (за одну щелепу)
від 750 €

Вирівнювання зубів у стоматології Київ

Нерівні зуби зазвичай є проблемою, яка запрограмована з дитинства – часте смоктання пальця чи ротове дихання. Нерівні зуби – це не тільки проблема зубів, але й суглобів, м’язів обличчя та шиї.

Зубоальвеолярна система – це відточена структура, у якій враховується кожна деталь. Зуб має свого антагоніста (зуби навпроти), кожен горбок рухається по схилу та борознам інших зубів, і це можливо тільки тоді, коли всі зуби в наявності та вчасно відновлені. У всіх інших випадках відбуваются запрограмовані зміни.

Причини нерівних зубів

При проблемах з диханням, шкідливих звичках змінюється форма самої щелепи, і не вистачає місця для зубів. Це призводить до формування різних ортодонтичних аномалій. З часом це викликає до проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом та м’язами.

Відразу після видалення зуба, навпроти нього в порожнє місце починає зміщуватися антагоніст, при цьому блокуючи частину рухів щелепи. Зуби, які знаходяться з різних сторін від видалених, починають сходитися в сторону дефекту, згодом закриваючи проміжок і формуючи нішу для залишків їжі під собою.

Види вирівнювання зубів

Тільки провівши всі типи обстеження (наприклад, знімок суглобів, КТ або ТРГ обстеження) лікар складає план лікування, з урахуванням методів та тривалості вирівнювання зубів.

Варіантами лікування можуть бути як прозорі капи Invisilign, так і сапфірові брекети. Як додаткові етапи використовуються пластинки та мікроімплантати.

Наша команда співпрацює тільки з кращими ортодонтами Києва, так як складність планування і весь процес вирівнювання зубів у Києві неможливо переоцінити, і після зняття брекетів результат повинен бути 100-відсотковим!

Голосів: 11, оцінка: 4,55 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com