ruuk

Рейтинг зубних імплантів: які імпланти краще в різних цінових діапазонах

Представляємо рейтинг зубних імплантів. Давайте ж розберемося, які найкращі імпланти в різному ціновому діапазоні.

Кращі імпланти преміум якості

Straumann і Nobel ділять 1-е місце, Astra 2-е місце.

Імпланти Straumann і Nobel - кращі імпланти преміум якості | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Straumann і Nobel – займають перше місце в нашому рейтингу кращих імплантів!

1-е місце: Straumann швидше приживаються за рахунок Slactive поверхні і міцніші за рахунок Roxolid сплаву. Nobel мають більшу кількість моделей, завдяки цьому застосовуються в протоколах негайного навантаження, таких як All-on-4 або заміщення 1-го зуба, мають оригінальні абатменти, вироблені на заводі Nobel Biocare.

Імпланти Astra - Друге місце кращих імплантів | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Astra – займають друге місце в нашому рейтингу кращих імплантів!

2-е місце: Astra мають варіанти імплантів зі скошеними краями, які допомагають при атрофії кістки. Хоч ці імпланти і не мають таких виражених плюсів в порівнянні з засновниками імплантації – Nobel і Straumann, але вони заслужено входять в 3-ку ТОП виробників.

Кращі імпланти в середньому ціновому діапазоні

Osstem, Megagen, Ankylos, Mis, BioHorizons, Bicon.

Ця цінова категорія відрізняється широким вибором варіантів виробників з Південної Кореї, Німеччини, Ізраїлю, США та інших країн.

Імпланти Osstem і Megagen - кращі імпланти в середньому ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Osstem і Megagen.

Osstem, Megagen – об’єднаємо в одну категорію двох виробників, так як більшість елементів для їх найпопулярніших лінійок – взаємозамінні.

Імпланти мають конусне з’єднання середнього рівня герметизації, що поєднує хороші показники стабілізації конструкції та зручність у використанні. Обидва виробники мають імпланти, які застосовуються в різних типах кістки і при різних методиках установки.

Компанія Мегаджен заснована відносно недавно (в 2013 році), але вже активно використовується в багатьох країнах, завдяки широкій лінійці продукції і досить агресивному маркетинговому підході.

За час існування компанії вже можна зробити висновки про непогане приживлення і хороші довгострокові результати системи, але з мінусів хотілося б відзначити якість пакування на досить дешевому рівні і не кращий в плані зручності хірургічний набір.

Osstem – південнокорейська фірма, має більше 20 років досвіду в сфері виготовлення імплантів. Також в США під брендом Hiossen випускається той же продукт для інших ринків.

Якість упаковки і хірургічних наборів на висоті, простота у використанні і якість сплаву дають хороші довгострокові результати.

Але не обійшлося без мінусів – відсутність набору для одномоментної імплантації (відразу при видаленні зуба) і неповна гамма комплектуючих, що представлена на ринку. Все це не дає можливості зробити Osstem єдиним рішенням на всі випадки життя.

Імпланти Ankylos - кращі імпланти в середньому ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Ankylos.

Ankylos – система, яка одна з перших забезпечила дуже стабільне внутрішнє з’єднання, і славиться стабільністю кістки навколо глибоко занурених імплантів.

Весь імплант оброблений методикою Sla, що дає можливість установки на будь-яку глибину, без перебудови рівня кістки до платформи (точки з’єднання з абатментом).

З мінусів – досить важка процедура протезування, складнощі в роботі на всіх етапах установки коронки. При глибокому зануренні імплантів треба проводити грамотне планування і більш складний протокол установки, так як в іншому випадку буде досить важко встановити формувач ясен і коронку на другому етапі.

Також є проблема з негайним навантаженням (установкою коронок відразу ж після імплантації зубів), так як домогтися первинної стабільності імпланта в кістці досить складно.

Імпланти Bicon - кращі імпланти в середньому ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Bicon.

Bicon – американська система, яка має найвужчий конус в з’єднанні, вважається самою герметичною. За рахунок точності встановлення елементів є можливість використовувати дуже маленькі розміри гвинтів для подальшого протезування.

А ось з іншими складовими можуть виникати великі проблемі – точність з’єднання досягається шляхом забивання абатмента за допомогою молотка, та й установка самого імпланту виконується з використанням такого підходу.

Ортопедично – це найскладніша система з усіх представлених імплантів, стоматолог і технік повинні провести набагато більше роботи для отримання результату, подібного до інших систем. А фіксація абатмента методом забивання обмежує вибір матеріалів для підясенної частини абатмента – про цирконій можна забути.

Імпланти Mis - кращі імпланти в середньому ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Mis.

Mis – є однією з кращих систем виробництва Ізраїлю. На відміну від інших аналогів в цій ціновій категорії, має більш чистий склад титану і різні варіанти з’єднання – як класичний шестигранник, так і конусний варіант.

У модельному ряду є унікальний імплант трикутної форми в розрізі, який знімає навантаження в пришийковій частини.

З плюсів даної системи – дуже продумана навігаційна складова. Навігаційна хірургія – установка імпланта через індивідуально виготовлений шаблон, який не дає зміститься гвинту ні в одну із сторін.

Навігаційні хірургічні шаблони представлені в асортименті практично всіх виробників преміум та середнього цінового сегмента, але не кожна система настільки продумана з точки зору програмної складової, як Mis.

З недоліків – висока ціна, у порівнянні з іншими системами виробництва Ізраїлю, та відсутність більш міцних сплавів для зменшення діаметра імпланта.

BioHorizons - кращі імпланти в середньому ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти BioHorizons.

BioHorizons (Біогорізонт) – імплантологічна система з США, яка позиціонується в ціновому сегменті вище середнього.

Система має, як і у вище описаному варіанті, конусні та шестикутні з’єднання для різних цілей лікування.

З цікавих рішень – шийка Laser-lok, система мікроканалів, нарізаних на відстані один від одного, може інтегруватися як у кістку, так і в м’які тканини (що дуже зручно при маніпуляціях в атрофованому кістковому гребені), і також перешкоджає утворенню біоплівки в разі оголення верхніх витків імпланта (є відносним плюсом, так як при оголенні його краще видалити).

Також є варіанти з вираженим перемиканням платформи (імплант знаходиться на відстані від краю кістки), що дає можливість субкрестальної установки і більш стабільної післяопераційної картини.

З мінусів – висока вартість системи (на рівні преміум сегменту). В тонких імплантатах застосовується титан, який поєднує елементи низькою біосумісністю для надання більшої міцності.

Бюджетні системи для імплантації зубів

DIO, AlfaBio, Bio3, AlfaDent, Neobiotech.

Бюджетні системи імплантів в основному копіюють напрацювання більш іменитих виробників, при цьому використовуючи більш дешеві матеріали та обладнання для виготовлення.

У таких країнах, як Ізраїль та Південна Корея, існують сотні виробників, які випускають одну і ту ж модель імпланта під різними брендами. Контроль якості зазвичай не проводиться, в деяких випадках в упаковці присутня навіть тирса, отримана в процессі виробництва. І все ж, в цій статті виділимо найпопулярніших і самих якісних представників бюджетних систем.

Імпланти Dio і Neobiotech - кращі імпланти в бюджетному (недорогі) ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти Dio і Neobiotech.

Dio, Neobiotech – південнокорейські системи, що мають непогані показники інтеграції імплантів. Представлено декілька моделей, які можуть застосовуватися в різних клінічних ситуаціях.

З мінусів – не самий широкий вибір ортопедичних елементів і використання Grade 5 титану в імплантатах діаметром менше 4 мм, що в свою чергу погіршує інтеграцію.

Імпланти AlfaBio, Bio3, AlfaDent - кращі імпланти в бюджетному (недорогі) ціновому діапазоні | Стоматологія Доброзуб
Імпланти AlfaBio, Bio3, AlfaDent.

AlfaBio, Bio3, AlfaDent – системи мають схожу ціну і модельний ряд. Ізраїльські системи імплантів, які дуже часто застосовувалися в 2000-х роках. Але й в наш час багато клінік використовують їх в своїй практиці.

Розвиток технологій обробки титану, обладнання для виготовлення більш точних з’єднань імпланта з коронкою показали, наскільки стабільніший результат можна отримати, ніж на класичних площинних з’єднаннях систем Ізраїлю. Навіть при найуспішніших роботах, кісткова тканина на кілька міліметрів відходить від рівня платформи (місця з’єднання імпланта з коронкою).

Також одним з мінусів є низький рівень біосумісності, порівняно з більш дорогими системами імплантів.

Важливо пам’ятати – крім всіх вище названих особливостей, існує багато факторів, які впливають на вибір – це лінійка моделей систем імплантатів, які є на ринку країни. Різна щільність кістки, обсяг та форма диктують попит на індивідуальні рішення.

Другим важливим моментом є надійність постачальника, адже хто знає, чи буде продаватися маловідомий бренд завтра (від цього залежить, чи зможете ви замінити гвинт або інший елемент імпланта через кілька років).

Кращою порадою буде, все-таки, дізнатися думку стоматолога-хірурга. І дуже добре, якщо це буде людина, яка не просто хоче заробити грошей, а має на меті полегшити Ваше життя. Бажаємо успіху в виборі кращих імплантів!

Головний лікар Іван Бурбига

2020-2021 All rights reserved © Dobrozub.com