enuk

Nobel Biocare імпланти

Имплантация зубов Straumann Roxolid SLA
17 500 грн.

Головне завдання сучасної стоматології – поліпшити якість життя пацієнта. Стоматологічна реабілітація з опорою на імпланти вже більше 45 років застосовується в клінічній практиці, і стала стандартом надання медичної допомоги в усьому світі.

Спеціальні системи, імпланти, дозволяють без болю та дискомфорту повернути втрачені зуби, незалежно від складності клінічної картини. Відновлення безпечне, надійне та довговічне.

Зубні імпланти Nobel Biocare

Імпланти Nobel Biocare | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Імпланти Nobel Biocare

Nobel Biocare – світовий лідер в області зубної імплантації. Історія цієї компанії починається в 1952 році з революційного відкриття професором Бранемарком технології остеоінтеграції. Вже в 1965 році було встановлено перший титановий імплант, який успішно прижився в кістці пацієнта.

Надалі зубні імплантати Нобель Біокаре постійно вдосконалювалися. Сьогодні в асортименті компанії є системи для різних ситуацій, будь то повне протезування, естетична реставрація у фронтальному або ж відновлення втраченого зуба в бічному відділі.

Nobel Biocare – імплантати нового покоління, які ні естетично, ні функціонально не поступаються справжнім зубам. Надійність технології підтверджена багаторічними клінічними дослідженнями і щоденною практикою використання конструкцій Nobel Biocare в клініках всього світу.

Установка імплантів Nobel Biocare значно підвищує самооцінку пацієнтів. Після проходження лікування поліпшуються функціональні показники, ступінь чутливості і якість мови.

Nobel Biocare показана як для пацієнтів з повною адентією, так і при заміщенні одиничного зуба. За рахунок трикутної платформи, що сприяє оптимальному розміщенню абатмента, на імпланти Нобель відмінно сідають всі види коронок. Протезувати зуб можна відразу ж в день імплантації.

Особлива форма різьби і запатентоване покриття TiUnite, що сприяє швидкому загоєнню – переваги, якими володіють тільки імпланти фірми Нобель (виробник – Швейцарія).

Застосування неякісних компонентів може призвести до поломки зубної конструкції, тому кожен імплант Nobel Biocare має індивідуальний серійний номер. Звіривши його, пацієнт зможе переконатися в оригінальності матеріалів.

Які бувають імпланти зубів Нобель

Імпланти Nobel Biocare | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Імпланти Nobel Biocare

Для більш якісного лікування окремих клінічних випадків розроблені різні Нобель імпланти.

8 типів систем, що відрізняються діаметром, довжиною та дизайном

1. NobelActive – найпопулярніший зубний імплант Nobel серії. Модель дозволяє виконувати одномоментне відновлення зуба (штифт імплантується відразу після видалення) та негайне навантаження на нього (відразу встановлюється коронка).

Встановлення імпланта Nobel Biocare лінійки Active іноді можливе без нарощування природної кісткової тканини, що особливо важливо для пацієнтів, які занадто довго відкладали похід до стоматолога у Київі.

Технологія може бути застосована в особливо складних випадках, таких як підвищена м’якість кісткової тканини або необхідність встановити імплантант в обмеженому міжзубному просторі, і при цьому підходить як для нижньої, так і для верхньої щелепи.

Спрощений процес імплантації, висока механічна міцність та стабільність під час реабілітації – не єдині переваги моделі NobelActive. Завдяки особливій ортопедичній основі, на імплант можна ставити будь-які коронки. Показник приживлюваності конструкції майже 100%.

2. NobelParallel – проста на вигляд модель, що дає широкі можливості. Завдяки високій первинній стабілізації, такий імплант Нобель підходить для більшості клінічних ситуацій.

Використовувати NobelParallel можна для відновлення одного або декількох зубів, як у фронтальному, так і в бічному відділі. Такі конструкції можна застосовувати в кістці будь-якої щільності, реалізується простий і ефективний хірургічний протокол.

3. NobelReplace Conical Connection – це система імплантів з герметичним конічним з’єднанням. Імплантація зубів Nobel Biocare такого типу забезпечує високу естетику при різних показаннях та підходить для негайного встановлення, як в свіжі, так і давно загоєні лунки.

Оригінальний імплантант NobelReplace повторює природну форму кореня зуба, за рахунок чого навіть при низькій щільності кістки щелепи досягається висока початкова стабілізація. Залежно від клінічної картини, може бути встановлена система з фрезерованою шийкою або поверхнею TiUnite.

Компоненти з ідентичним кольоровим маркуванням та покроковий протокол робіт свердління забезпечують передбачуваний, потрібний нам результат та мінімізують ризик лікарської помилки.

4. All-on-4 – мінімально інвазивна концепція лікування повної адентії за допомогою незнімних імплантів. Вперше технологія була застосована доктором Пауло Мало в 1998 році. З тих пір більше 100 000 пацієнтів змогли уникнути дорогої кісткової пластики і вже в день операції пішли з гарною посмішкою.

Незнімний протез надійно кріпиться всього лише на 4 імплантатах – два вертикальних фронтальних і два бокових, встановлених під кутом 45 градусів. Можливість негайного навантаження сприяє швидкому відновленню чутливості та жувальної функції. Міст має гарний вигляд з точки зору естетики, чим суттєво покращує якість життя пацієнта. При правильному догляді термін служби конструкції становить до 10 років на нижній і до 7 років – на верхній щелепі.

Імплантація зубів Нобель All-on-4 – ексклюзивна технологія відновлення зубного ряду, яка можлива тільки з Nobel Biocare. Жоден з існуючих виробників не зміг повторити і успішно застосувати подібну концепцію.

5. NobelReplace і Replace Select Tapered – система імплантів, що складається з 4 різних варіантів конструкцій для будь-якого клінічного випадку. Просте 3-канальне з’єднання, надійна фіксація абатмента, поліпшена остеоінтеграція, кольорове маркування деталей – все те, за що лікарі та пацієнти все частіше надають перевагу серії Replace.

6. NobelSpeedy – імпланти, створені для експрес-відновлення зубів за системою All-on-4. Встановлюються конструкції за скороченим протоколом свердління, що дозволяє істотно зменшити термін лікування пацієнта за рахунок негайного навантаження.

Широкий асортимент імплантів різної довжини та діаметру дозволяє швидко підібрати потрібну конструкцію навіть при значних обсягах роботи. Для поліпшення фіксації, при відновленні жувальних молярів, часто використовують різновид NobelSpeedy Groovy з глибоким різьбленням.

7. Brånemark System – найбільш науково обґрунтована система відновлення зубів у світі, яку успішно застосовують з 1965 року. Сьогодні Brånemark System – це широкий вибір імплантів (з довжиною від 7 до 52,5 мм) для самих різних протоколів лікування.

Різноманіття варіантів протезування стало можливим, завдяки розробленому професором Бранеманом зовнішньому шестигранному з’єднанню. Спосіб забезпечує максимальну наближеність різьблення до межі коронки, а тому ідеальний для тонкого біотипу ясен.

8. NobelZygoma – система малоінвазивних імплантів, які фіксуються у виличній кістці. Модель дозволяє проводити лікування беззубої верхньої щелепи без застосування пластики та підтримує протокол негайного навантаження. За рахунок скорочення терміну лікування, даний тип імплантації дозволяє пацієнтам швидше повернутися до звичного способу життя.

Виличні імпланти NobelZygoma – економічно вигідний метод лікування повної адентії при значній резорбції кістки верхньої щелепи, який за роки використання показав чудові результати приживлюваності (понад 95%).

Як відбувається імплантація Нобель

Імпланти Nobel Biocare | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Імпланти Nobel Biocare

Процедура імплантації Nobel Biocare мало чим відрізняється від протоколу відновлення зубів системами інших торгових марок. Одна з головних умов успішної операції – дотримання всіх рекомендацій лікаря!

Проводити вживлення штифта краще відразу ж після видалення зуба, попередньо виключивши можливі протипоказання і провівши повну санацію ротової порожнини. Процес встановлення займе не більше години. Весь цей час пацієнт знаходиться під анестезією і не відчуває ніякого дискомфорту.

Для стоматологів, які хотіли б покращити свої знання і познайомитися з новими методиками допомоги пацієнтам, в клініці проводяться курси за наступними напрямками: одномоментна імплантація, кісткова пластика, пластика ясен. Будемо раді бачити Вас в стоматології «Доброзуб»!

Голосів: 3, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com