Протезування на імплантатах

Керамічна накладка на зуб
від 500 €
Цирконієві та керамічні коронки
від 500 €
All-on-4 / All-on-6
від 6000 €
повне відновлення щелепи на імплантатах

Протезування на імплантах | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Протезування на імплантатах в стоматології

Протезування на імплантатах має значну відмінність від протезування на зубах.

Імплант – структура, яка приживається в кістковій тканині і не має такої природної рухливості, як у зуба. Далі в яснах розташовується абатмент, який тримає коронку. Однак, в абатмент слизова не може врости так, як в цемент кореня зуба.

Від прилягання ясен до абатменту залежить, як довго служитиме сам імплант, оскільки організм буде формувати відстань від НЕ біосумісних матеріалів, і утвориться кишеня для акумуляції нальоту та їжі. Згодом це призведе до запалення, руйнування кісткової і слизової тканин – основних причин переімплантиту та втрати імплантату.

Протезування на імплантах | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб

Протезування на імплантатах: матеріали

Матеріали абатмента – циркон, титан та різні сплави металів. Відкинемо 100% несумісні металокерамічні конструкції і розглянемо два варіанти – титан та цирконій.

  • Титан – хороша інтеграція, однак, може просвічувати через ясна.
  • Цирконій – найкращі інтеграція та вигляд при правильній обробці. Наш вибір – це високополірований цирконій, який фактично склеюється з яснами і не дає їжі потрапляти під імплантат.
Щойно фіксована коронка на імплантаті. Форма, матеріал та спосіб виготовлення дозволяє бути впевненим в її гарній біосумісності та найкращому досвіді користування для пацієнта.

Наша стоматологія працює за концепцією Zero Bone Loss Сoncept, щоб після встановлення імплантату не було втрати кістки. Тому всі матеріали ми підбираємо під конкретний випадок. Не кожна зуботехнічна лабораторія впорається із моделюванням правильного під’ясеневого контуру абатмента та його поліруванням.

Протезування на імплантах | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб

Точність відтворення м’яких тканин і передача техніку рівня кісткової тканини, слизової, та вміння працювати з кожним типом імплантату – запорука правильної конструкції.

Коронка – кілька можливих варіантів коронок

  • Кераміка – краше для естетичної області, коли важливо зробити зуб точно таким, як сусідні!
  • Цирконій – краще для бічних ділянок, коли потрібно отримати неперевершену міцність і стійкість при жуванні.
Цирконієві коронки з гвинтовою фіксацією. Після фіксації шахта гвинта закривається матеріалом відповідного кольору. Гвинтова фіксація гарантує повну відсутність цементу біля ясен, а при потребі завжди є можливість зняти коронку та зафіксувати на місце.

Тільки вибравши правильний варіант протезування на імплантатах, ми можемо бути впевненими в тому, що імплант буде функціонувати довго та правильно, а його власник зможе рідше відвідувати стоматолога.

Голосів: 5, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com