Керамічна вкладка на зуб (замість пломби)

Керамічна накладка на зуб
від 500 €

Керамічна вкладка на зуб | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб

Керамічна вкладка на зуб в стоматології

Кераміка – матеріал, який дуже схожий по модулю пружності до емалі власних зубів.

Сучасні фотополімерні пломби мають набагато кращі характеристики, в порівнянні зі старими аналогами, добре моделюються і використовуються протягом багатьох років – однак, це тільки в місцях відсутності жувального навантаження. Пломбувальний матеріал добре фіксується до тканин зуба, але все ж таки залишається пластмасою з високим вмістом часток кераміки.

Розвиток технологій призвів до зміни матеріалів та методик виготовлення конструкцій. Це пов’язано з 3D процесом виготовлення коронок – більше не потрібно в ручному режимі відтворювати жувальну поверхню, що виключає безліч людських помилок при моделюванні жувальних горбків.

Виготовлення керамічних вкладок на зуб (реставрацій з кераміки) дало перевагу над усіма іншими типами коронок – адгезивна фіксація.

Адгезивна фіксація – склеювання структур кераміки та зубної емалі на хімічному рівні (по типу фотополімерних пломб), тобто, зуб і вінір, або керамічна коронка фактично стають одним цілим. Як і при пломбуванні – присутні ті ж самі етапи обробки поверхні зуба. Однак, керамічна вкладка функціонує, як емаль зуба, і не стирається при рухах жувальної системи.

Керамічні накладки на зуби (реставрації) вже використовуються близько 20 років і підтвердили свою ефективність.

Наша зуботехнічна лабораторія володіє найсучаснішими техніками обробки фрезерованих вінірів та керамічних вкладок, які фарбуються вглиб і створюють візуальні ефекти справжнього зуба, та мають міцність на рівні з зубною емаллю.

Плюси керамічних вкладок на зуби

  • Міцність.
  • Бездоганно правильна форма для відтворення всіх жувальних рухів.
  • Довговічність.

Мінуси керамічних накладок на зуби

  • Вартість конструкції вище, ніж в пломби.
  • Термін виготовлення: 5-7 днів (на час виготовлення встановлюється тимчасова накладка).

Вирішувати Вам, проте, наш вибір однозначний – кераміка, адже ми прагнемо зменшити кількість Ваших візитів в стоматологію в Києві, повязаних з заміною пломб!

Голосів: 2, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com