Лазерна імплантація зубів

Лазерна імплантація зубів Київ | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Перелом кореня зуба. Пацієнт відзначає, що раніше проводилися спроби хірургічного лікування, про що свідчать рубці на слизовій.

Лазерна імплантація зубів в стоматології

В останні роки лазер набув дуже великої популярності в сфері стоматології. З’явилось багато нових виробників та технологічних конструкцій лазера – такі як діодний, ербійовий тощо.

Основна перевага лазера перед традиційною операцією – запаювання країв рани під час розрізу, що в свою чергу дає такі переваги як відсутність кровотечі, безконтактність та стерильність.

Лазерна імплантація зубів фото:

Лазерна імплантація зубів Київ | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Проведено видалення, імплантація за методикою Socket shield, пластика ясен.

Проте, існує інша сторона медалі – при формуванні розрізу тканин лазером, вони вже не можуть зростись так, як при розрізі лезом, через ту ж саму запайку країв (в деяких випадках зростання країв, навпаки, не потрібне – тоді це є плюсом).

Перегрівання тканин – всі лазери, котрі зараз використовуються, мають теплову дію на тканини, котрі прилягають до зони дії лазеру. Як результат, вони починають відмирати (перегрів кісткової тканини всього на декілька градусів призводить до незворотніх змін).

Тому підготовка місця під імплантацію за допомогою лазера – доволі небезпечна процедура, протипоказів до якої більше, ніж показів. Тільки спеціаліст зможе вирішити, для яких маніпуляцій потрібен лазер, а коли він буде мати негативний вплив.

Лазерна імплантація зубів Київ | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Виготовлення тимчасової коронки з правильною формою під’ясеневої частини.

Лазерна імплантація зубів Київ | Фото 4 - Стоматологія Доброзуб
Знімок через кілька місяців після операції. Відзначається хороша стабільність кістки.

Проводячи процедуру імплантації зубів в клініці «Доброзуб», Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів. Ми не тільки регулярно беремо участь в навчальних курсах від світових зірок стоматології, але й самі викладаємо для українських фахівців.

Голосів: 3, оцінка: 5,00 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com