Стоматологія в Києві, яка працює у военний час

«Доброзуб» – це стоматологія в Києві, котра працює зараз, в військовий час.

Ми відновили прийом пацієнтів в цій непростій для країни ситуації. Оскільки наші пацієнти є для нас головним пріоритетом – ми запустили робочий процес, надаючи все ті ж звичні для Вас якісні послуги. Було прийнято стратегічне рішення: незважаючи на значну зміну курсу валют (а всі наші матеріали та обладнання виготовляються за кордоном), зафіксувати ціну в гривні на довоєнному рівні, а частину прибутку направляти на підтримку ЗСУ.

Клініка «Доброзуб» в Києві – стоматологія, що працює під час війни. Адже в військовий час ми всі повинні усвідомлювати необхідність підтримувати економіку України, та повертатися до роботи. Задля руху вперед та нашої перемоги!

Наступним важливим рішенням було те, в щоб це не виливалось, концептуально зберегти наш підхід та високий рівень надання послуг. Всі наші техніки працюють в штатному режимі, запаси матеріалів поповнено задля запобігання можливому дефіциту. Стоматологія «Доброзуб» в Києві – клініка, котра працює в воєнний час, і запевняємо Вас – ми зробимо все, щоб і надалі гарантувати кращий результат та рухати нашу країну вперед!

Враховуючи нову реальність та виклики, ми повинні вирішувати нові задачі – зменшити кількість часу, необхідного для проведення робіт (наприклад, встановлення вінірів). Та, як ніколи, в нагоді стала одномоментна імплантація, котра дає можливість за 1 візит провести всю хірургію – від видалення зуба до установки формувача ясен. Було проведено саме швидке в історії нашої клініки відновлення всіх передніх зубів пацієнта за допомогою керамічних реставрацій – всього за 2 дні!

Ще однією цікавою особливістю роботи нашої стоматології в військовий час стало те, як ми зустрічались з пацієнтами, вітаючи їх обіймами. Можливо, це специфіка клініки «Доброзуб», адже наші пацієнти стають для нас рідними, а можливо – це нові реалії України, бо всі ми стали ближчими, більш свідомими, та нарешті самоідентифікувались як українці.

Наша стоматологія «Доброзуб» як і раніше працює в Києві в військовий та мирний час, за тією ж адресою – вулиця Жилянська, 75. Чекаємо на Вас та будемо раді допомогти!

З повагою, Іван Бурбига.

2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com