Лікування карієсу

Лікування карієсу
від 4200 ₴

До вартості включено: матеріали, анестезію, стерильний набір, поліровку та всі додаткові витрати.

Лікування карієсу фото:

Лікування карієсу Київ | Фото 1 - Стоматологія Доброзуб
Вторинний карієс під старою реставрацією. Плоска форма пломби порушує жувальну функцію. Зуб може тільки розчавити їжу, але не пережувати.

Лікування карієсу в стоматології в Києві

Основна мета лікування карієсу в нашій клініці – попередити його на ранніх стадіях і не довести до розвитку ускладнень, таких як болісні відчуття від вживання холодного чи гарячого, коли варто видаляти зубний нерв. Попередження розвитку ускладнень на ранніх етапах можливо, завдяки використанню мікроскопа – ми бачимо більше, набагато більше. У деяких випадках, коли карієс знаходиться біля самого нерва, ми можемо прибрати всі уражені тканини і залишити зуб живим.

Всі типи пломбування проводяться під мікроскопом, що забезпечує збереження здорових тканин та контроль над ураженими карієсом ділянками. Ще однією особливістю нашого лікування карієсу є адаптація пломб до зубів навпроти так, як це було до втрати тканин. Тобто, Ви отримуєте не просто закриття порожнини, а повне відновлення кожного горбка і боріздки, що гарантує правильну взаємодію всіх елементів зуба.

Лікування карієсу Київ | Фото 2 - Стоматологія Доброзуб
Препарування зуба під мікроскопом дає можливість прибрати всі уражені карієсом тканини. Здоровий дентин контрольовано залишено без змін.

Особливе значення мікролікування карієсу має на початковій стадії каріозного процесу, або на передніх зубах, коли можна обійтися без значного препарування тканин зуба, подовжити його життя в десятки разів.

Використання найсучасніших матеріалів, які щорічно отримують нагороди The Dantal Advisor, і контроль кожного з етапів – відразу дають пацієнту готову до функціонування реставрацію. І немає ніяких підводних каменів, які з часом можуть викликати її руйнування.

Лікування карієсу Київ | Фото 3 - Стоматологія Доброзуб
Естетичне і функціональне повноцінне відновлення. Контроль прилягання реставрації за допомогою мікроскопу дає можливість перевірити результат роботи.

Лікування карієсу зубів можливо уві сні під седацією. Для пацієнта – це комфорт, а для лікаря – безпека маніпуляції та контроль всіх важливих показників анестезіологом.

Голосів: 4, оцінка: 4.75 з 5


2019-2024 All rights reserved © Dobrozub.com