ruuk

Iмпланти Osstem

Osstem – найвідоміший бренд серед південнокорейських імплантів. Відрізняється наявністю в асортименті спеціальних імплантатів з пришвидшеним приживленням – CA, котрі знаходяться в кальцієвому розчині та на 26% пришвидшують формування кістки навколо імпланту.

Компанія Osstem заснована в 1992 році. А вже в 2002 році було відкрито завод в США, де по цей день виготовляються продукти, які відповідають всім світовим стандартам якості. Широка лінійка імплантів Osstem дає можливість використовувати їх майже при будь-якому клінічному випадку. Саме тому – це наш вибір для пацієнтів клініки Доброзуб!

Імплантанти Ts 3 – мають гарну первинну стабільність та можуть використовуватись на будь-якій щелепі, завдяки самонарізній поверхні, яка підійде як для м’якої, так і твердої кісткової тканини.

Імплантанти Ts 4 – мають неперевершену первинну стабільність за рахунок більш виразної різьби та застосовуються у випадках, коли потрібно отримати високу стабільність імплантанту у м’якій кістковій тканині.

Імпланти Osstem ціна в Києві

Імплантація Osstem
8900 грн.
Імплантація Osstem Active
11700 грн.

Проводячи процедуру імплантації зубів в клініці «Доброзуб», Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів. Ми не тільки регулярно беремо участь в навчальних курсах від світових зірок стоматології, але й самі викладаємо для українських фахівців.

4 голосов, оценка: 5,00 из 5


 

2019-2022 All rights reserved © Dobrozub.com